Star Wars - The Retro Collection: Ahsoka Tano - Speelfiguur
- EAN: 5010993955909
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Star Wars - The Retro Collection: Ahsoka Tano - Speelfiguur. Voeg deze gedetailleerde en prachtig vervaardigde 3.75-inch Retro Collection figuur van Ahsoka Tano toe aan je Star Wars verzameling. Ahsoka Tano, een Clone Wars veteraan en nu zwervende Jedi, smeedt haar eigen pad in het heelal en zet onrechtvaardigheden recht die ze tegenkomt. De figuur is geïnspireerd op Ahsoka Tano uit de live-action serie Star Wars: The Mandalorian op Disney Plus, met ontwerp en details geïnspireerd door de Star Wars figuren uit de jaren 70.
Met een aanbevolen minimum leeftijd van 4 jaar is dit speelfiguur geschikt voor zowel kinderen als volwassenen die dol zijn op het Star Wars universum. De figuur is gemaakt van hoogwaardig kunststof en heeft een CE-markering voor kwaliteit en veiligheid. Ahsoka Tano in haar herkenbare kleuren is zowel geschikt voor jongens als meisjes die graag spelen met actiefiguren en hun fantasie de vrije loop laten.
De verpakking heeft een hoogte van 27 mm, een breedte van 149 mm, en een lengte van 228 mm, met een gewicht van 0.08 kg. De Retro Collection Ahsoka Tano figuur wordt geleverd zonder batterijen en maakt geen geluid. Het is een perfect cadeau voor fans van Star Wars en verzamelaars van film- en serie merchandise.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Star Wars - The Retro Collection: Ahsoka Tano - Speelfiguur kopen voor de prijs van € 10,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Star Wars - The Retro Collection: Ahsoka Tano - Speelfiguur te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Star Wars - The Retro Collection: Ahsoka Tano - Speelfiguur bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 6,38 voor Star Wars - The Retro Collection: Ahsoka Tano - Speelfiguur is gemeten op 30-08-2025. De hoogste prijs was € 14,50 op 14-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 8,12. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Star Wars |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Star Wars |
| Personage | Star Wars |
| EAN | 5010993955909 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | F44595X0 |
Character
| Personage | Star Wars |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | x |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Ahsoka Tano |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Primaire Productiemaatschappij | LUCAS LICENSING LTD. |
| Product hoogte | 9.50 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 149 mm |
| Verpakking hoogte | 27 mm |
| Verpakking lengte | 228 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.08 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010993955909 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Star Wars - The Retro Collection: Ahsoka Tano - Speelfiguur aankoopt