De Star Wars The Mandalorian Pluche Knuffel Baby Yoda XXL 53 cm is een must-have voor alle fans van de serie. Met een hoogte van 53 cm is deze knuffel perfect om te knuffelen en te spelen. Het materiaal van pluche maakt de knuffel heerlijk zacht en knuffelbaar. Een leuke toevoeging aan de knuffelverzameling van elke Star Wars liefhebber.
De aanbevolen minimum leeftijd voor deze knuffel is 4 jaar, terwijl de aanbevolen maximale leeftijd wel 99 jaar is. Hierdoor kunnen zowel kinderen als volwassenen genieten van deze schattige Baby Yoda knuffel. Het CE keurmerk geeft aan dat dit product voldoet aan de Europese veiligheidsnormen, waardoor je met een gerust hart kunt genieten van deze knuffel.
Hoewel de knuffel niet interactief is of geluid maakt, is het wel wasbaar. Handig voor wanneer de knuffel vies wordt na veelvuldig knuffelen. Met zijn kleurrijke ontwerp en bekende personage-thema is deze knuffel een geweldig cadeau voor elke Star Wars fan. Voeg Baby Yoda toe aan je collectie en beleef eindeloos knuffelplezier!
De afmetingen van de knuffel zijn 25 cm breed, 53 cm hoog en het gewicht van de verpakking is 400 g. Of je nu een fan bent van de Mandalorian serie of gewoon dol bent op schattige knuffels, deze Baby Yoda knuffel is een fantastische aanwinst. Bestel hem vandaag nog en haal je eigen schattige Baby Yoda in huis!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Star Wars The Mandalorian Pluche Knuffel Baby Yoda XXL 53 cm kopen voor de prijs van € 49,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Star Wars The Mandalorian Pluche Knuffel Baby Yoda XXL 53 cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Star Wars The Mandalorian Pluche Knuffel Baby Yoda XXL 53 cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 47,95 voor Star Wars The Mandalorian Pluche Knuffel Baby Yoda XXL 53 cm is gemeten op 06-03-2025. De hoogste prijs was € 62,95 op 21-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 15,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Disney |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Game merchandise thema | Nee |
| Interactief | Nee |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Augustus |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multi Colour |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Bekend personage |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Yoda |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 25 cm |
| Product hoogte | 53 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakkingsgewicht | 400 g |
| Wasbaar | Ja |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
EAN
| EAN | 5038104711848 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Star Wars The Mandalorian Pluche Knuffel Baby Yoda XXL 53 cm aankoopt