Star Wars: The Mandalorian - Heavy Infantry Mandalorian - 2020 Wave 1
- EAN: 5010993772209
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de machtige Heavy Infantry Mandalorian figuur uit Star Wars: The Mandalorian! Deze figuur is gedetailleerd om precies op het personage uit de serie te lijken, met premium details en meerdere articulatiepunten voor verschillende poses. De vintage-ontworpen Black Series verpakking geeft een authentieke uitstraling, behandeld met een verweerde look geïnspireerd op de stijlvolle beelden die te zien zijn tijdens de aftiteling van de live-action Disney Plus serie.
De Heavy Infantry Mandalorian is gemaakt van hoogwaardig kunststof en polyresin, waardoor de figuur duurzaam en realistisch is. Met een aanbevolen minimum leeftijd van 10 jaar en een aanbevolen maximum leeftijd van 99 jaar, is deze figuur geschikt voor zowel jonge fans als volwassen verzamelaars. Hij behoort tot het speelgoedthema Film, TV en Muziek en is ideaal voor zowel jongens als meisjes.
De afmetingen van de Heavy Infantry Mandalorian zijn indrukwekkend, met een productbreedte van 15 cm, een producthoogte van 8 cm en een verpakkingsgewicht van 0.05 kg. Deze actiefiguur is een must-have voor elke Star Wars liefhebber en kan een mooie toevoeging zijn aan elke verzameling. Dankzij de gedetailleerde afwerking en de trouwe weergave van het personage, brengt deze figuur de avonturen uit The Mandalorian tot leven.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Star Wars: The Mandalorian - Heavy Infantry Mandalorian - 2020 Wave 1 kopen voor de prijs van € 40,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Star Wars: The Mandalorian - Heavy Infantry Mandalorian - 2020 Wave 1 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Star Wars: The Mandalorian - Heavy Infantry Mandalorian - 2020 Wave 1 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 37,99 voor Star Wars: The Mandalorian - Heavy Infantry Mandalorian - 2020 Wave 1 is gemeten op 10-01-2025. De hoogste prijs was € 54,99 op 09-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 17,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Star Wars |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof Polyresin |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Star Wars |
| Personage | Star Wars |
| EAN | 5010993772209 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | HSB.F11825L0 |
Character
| Personage | Star Wars |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | Diverse delen in modelkit om figuur te maken . |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Bonte kleuren |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Primaire Productiemaatschappij | Bandai Namco |
| Product breedte | 15 cm |
| Product hoogte | 8 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
EAN
| EAN | 5010993772209 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Star Wars: The Mandalorian - Heavy Infantry Mandalorian - 2020 Wave 1 aankoopt