Star Wars The Black Series Darth Vader
- EAN: 5010996213303
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 06:30:52 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Verzamel de ultieme Star Wars The Black Series Darth Vader actiefiguur, compleet met lightsaber-accessoire en een verfijnde, filmgetrouwe afwerking. Deze 15 cm hoge figuur is perfect voor elke Star Wars-fan die op zoek is naar kwaliteit en realisme.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Superzero
- Bij Superzero kun je Star Wars The Black Series Darth Vader kopen voor de prijs van € 29,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Star Wars The Black Series Darth Vader te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Star Wars The Black Series Darth Vader bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,50 voor Star Wars The Black Series Darth Vader is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 29,00 op 01-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 11,50. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Plastic |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Star Wars |
Productinformatie
| Materiaal | Plastic |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | Star Wars |
| Personage | Darth Vader |
| EAN | 5010996213303 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | G00435X0 |
Character
| Personage | Darth Vader |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1 actiefiguur en accessoires |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Darth Vader |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product hoogte | 15 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 165 mm |
| Verpakking hoogte | 49 mm |
| Verpakking lengte | 247 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.18 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010996213303 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Star Wars The Black Series Darth Vader aankoopt