Star Wars: The Black Series - Darth Vader
- EAN: 5010993714964
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Beleef de epische strijd van de Star Wars-saga met de Darth Vader actiefiguur uit de Star Wars: The Black Series. Dit 6-inch schaalmodel is ontworpen voor de ware fans en biedt een indrukwekkende weergave van de iconische slechterik. Gemaakt van hoogwaardig PVC, straalt deze figuur kwaliteit en vakmanschap uit, perfect voor iedere verzameling.
Ter gelegenheid van de 40e verjaardag van Star Wars: The Empire Strikes Back, komt dit figuur met een klassiek ontwerp en aantrekkelijke verpakking. De premium afwerking en meerdere articulatiepunten zorgen ervoor dat je prachtige poses kunt creëeren, waardoor je de meest memorabele momenten uit de Star Wars-geschiedenis kunt herbeleven.
Met een inbegrepen Lightsaber-accessoire brengt dit actiefiguur nog meer dynamiek in je Star Wars-ervaring. Geef het figuur een plek in je collectie of gebruik het als het perfecte cadeau voor een fan van 10 jaar en ouder. Houd er rekening mee dat dit figuur niet bedoeld is voor kinderen onder de 36 maanden.
De verpakking is 23 cm hoog, 13 cm lang en 5 cm breed, met een totaal gewicht van slechts 0.05 kg, wat het een gemakkelijke toevoeging maakt aan je verzamelingen. Het is een ideaal stuk voor jong en oud, en past perfect binnen het thema van film, televisie en muziek.
Met de EAN 5010993714964 en een fabrikantnummer (MPN) van HSBE93165L0, kun je er zeker van zijn dat je een authentiek product ontvangt. Neem de stap en voeg deze Darth Vader actiefiguur toe aan je collectie. Moge de kracht met je zijn!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Star Wars: The Black Series - Darth Vader kopen voor de prijs van € 45,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Star Wars: The Black Series - Darth Vader te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Star Wars: The Black Series - Darth Vader bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 45,00 voor Star Wars: The Black Series - Darth Vader is gemeten op 18-11-2025. De hoogste prijs was € 45,00 op 18-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Hasbro |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | PVC |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Hasbro |
| Personage | Geen personage |
| EAN | 5010993714964 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | HSBE93165L0 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Bonte kleuren |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Personage van toepassing | Nee |
| Primaire Productiemaatschappij | Bandai Namco |
| Product breedte | 15 cm |
| Product hoogte | 8 cm |
| Product lengte | 13 cm |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 23 cm |
| Verpakking lengte | 13 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
EAN
| EAN | 5010993714964 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Star Wars: The Black Series - Darth Vader aankoopt