Star Wars Luke Skywalker 14 cm B6333
- EAN: 5010994858995
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Beleef de spannende avonturen van Luke Skywalker met dit fantastische actiefiguur van Star Wars! Het figuur is gemaakt van hoogwaardig kunststof en heeft een gedetailleerd ontwerp, waardoor het net lijkt alsof Luke Skywalker zo uit de film is gestapt. Met een hoogte van 14 cm is dit speelfiguur perfect voor zowel kinderen als volwassen Star Wars fans.
Dit Star Wars Luke Skywalker actiefiguur is ideaal voor zowel jongens als meisjes die dol zijn op het Star Wars universum. De verpakking heeft een stoere zwarte kleur en bevat geen eWaste, waardoor het figuur milieuvriendelijk is. De CE markering op de verpakking garandeert dat het product voldoet aan de Europese veiligheidsnormen.
Met de aanbevolen leeftijd van 4 jaar en ouder is dit actiefiguur geschikt voor alle leeftijden. Of je nu zelf de epische gevechten van Luke Skywalker wilt naspelen of het figuur toevoegt aan je Star Wars collectie, dit speelgoed is een must-have voor elke fan van de franchise.
Dit Star Wars Luke Skywalker actiefiguur is een officieel gelicentieerd product van Star Wars, waardoor je verzekerd bent van de beste kwaliteit en authenticiteit. Verrijk je speelervaring en voeg dit unieke speelfiguur toe aan je verzameling. Bestel nu en ga op avontuur in een sterrenstelsel ver, ver weg!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Star Wars Luke Skywalker 14 cm B6333 kopen voor de prijs van € 18,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Star Wars Luke Skywalker 14 cm B6333 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is Star Wars Luke Skywalker 14 cm B6333 in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Star Wars Luke Skywalker 14 cm B6333 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,99 voor Star Wars Luke Skywalker 14 cm B6333 is gemeten op 02-04-2025. De hoogste prijs was € 28,18 op 02-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 10,19. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Star Wars |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
Productinformatie
| Merk | Star Wars |
| Personage | 2519621 |
| EAN | 5010994858995 |
Character
| Personage | Star Wars |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 99 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Zwart |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product hoogte | 14 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Verpakking breedte | 78 mm |
| Verpakking hoogte | 36 mm |
| Verpakking lengte | 152 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.07 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010994858995 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Star Wars Luke Skywalker 14 cm B6333 aankoopt