Squla flitsquiz - groep 6/7/8
- EAN: 7090485509405
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Daag je vrienden uit voor een spannende Squla flitsquiz! Speciaal ontworpen voor groep 6, 7 en 8, dit kaartspel test je kennis op een leuke en snelle manier. Met meer dan 100 uitdagende vragen over diverse vakken, zul je je zeker niet vervelen. Draai een kaart open, bedenk het juiste antwoord en wees sneller dan je tegenstanders. Wie weet het meest en wint de meeste punten? Speel snel en slim en laat zien dat jij de slimste bent!
De Squla flitsquiz wordt geleverd in een compacte verpakking met een gewicht van slechts 0.30 kg. Dit educatieve spel heeft een speelduur van 15 minuten en is geschikt voor zowel jongens als meisjes vanaf 9 jaar. Met in totaal 112 kaarten, spelregels en een frame met muntjes, ben je direct klaar om te spelen. Het spel is volledig in het Nederlands, zowel de vragen als de spelinstructies.
Identity Games heeft deze Squla flitsquiz met zorg ontwikkeld in 2020 en is voorzien van een CE-markering voor kwaliteit en veiligheid. De verpakking heeft een afmeting van 130mm x 38mm x 162mm, terwijl het spel zelf een breedte heeft van 3 cm, een hoogte van 15.50 cm en een lengte van 12.50 cm. Laat het plezier beginnen en test je kennis met deze leerzame en vermakelijke quiz!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Squla flitsquiz - groep 6/7/8 kopen voor de prijs van € 10,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Squla flitsquiz - groep 6/7/8 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Squla flitsquiz - groep 6/7/8 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,95 voor Squla flitsquiz - groep 6/7/8 is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 10,95 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Identity Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.30 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 112 kaarten, spelregels, frame met muntjes |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Identity Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 6171 |
| EAN | 7090485509405 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 11 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2015 |
| Kleur | paars;blauw |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Algemene kennis |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 99 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 3 cm |
| Product hoogte | 15.50 cm |
| Product lengte | 12.50 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Spelopties | Klassiek spel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 130 mm |
| Verpakking hoogte | 38 mm |
| Verpakking lengte | 162 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 7090485509405 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Squla flitsquiz - groep 6/7/8 aankoopt