Squishmallows Yellow Banana Slug 30cm
- EAN: 0196566164079
- Categorie(n): Knuffels
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:53:27 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Squishmallows knuffel van Zarina the Yellow Banana Slug is een superzachte en extreem knijpbare knuffel van ongeveer 30 cm groot. Deze knuffel heeft zijn eigen individuele persoonlijkheid, waardoor hij extra uniek is. Gemaakt van een marshmallow-achtige textuur en hoogwaardige polyestervezels, is deze knuffel geschikt voor alle leeftijden. Squishmallows zijn perfect om mee te knuffelen, te spelen en veel comfort te bieden. Daarnaast zijn ze een stijlvol decoratief accessoire voor bed, bank of stoel. Deze schattige knuffelvriendjes zijn ideaal als verzamelobjecten, bankmaatjes, kussens, reisgenoten of gewoon als vrienden in tijden van nood.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Dreamland Toychamp
- Bij Dreamland kun je Squishmallows Yellow Banana Slug 30cm kopen voor de prijs van € 17,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Squishmallows Yellow Banana Slug 30cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Squishmallows Yellow Banana Slug 30cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,99 voor Squishmallows Yellow Banana Slug 30cm is gemeten op 03-02-2026. De hoogste prijs was € 22,99 op 20-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 5,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Squishmallows |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Game merchandise thema | Nee |
| Gewonnen prijzen | Toy of the Year |
| Interactief | Nee |
| Introductiejaar | 2023 |
| Introductiemaand | Mei |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Yellow |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Geen thema |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 16 cm |
| Product hoogte | 30 cm |
| Verpakking breedte | 366 mm |
| Verpakking hoogte | 234 mm |
| Verpakking lengte | 385 mm |
| Verpakkingsgewicht | 437 g |
| Wasbaar | Ja |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0196566164079 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Squishmallows Yellow Banana Slug 30cm aankoopt