Squishmallows - Pyle the Purple & Blue Mushroom 40 cm Plush
- EAN: 0196566215061
- Categorie(n): Knuffels
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Toychamp
- Bij Toychamp kun je Squishmallows - Pyle the Purple & Blue Mushroom 40 cm Plush kopen voor de prijs van € 24,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Squishmallows - Pyle the Purple & Blue Mushroom 40 cm Plush te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Squishmallows - Pyle the Purple & Blue Mushroom 40 cm Plush bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 22,99 voor Squishmallows - Pyle the Purple & Blue Mushroom 40 cm Plush is gemeten op 27-11-2024. De hoogste prijs was € 29,95 op 04-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 6,96. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Squishmallows |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Gewonnen prijzen | Speelgoed van het Jaar 2023 |
| Interactief | Nee |
| Introductiejaar | 2023 |
| Introductiemaand | Juli |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multi |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Geen thema |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 20 cm |
| Product hoogte | 40 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Games merchandise |
| Verpakking breedte | 415 mm |
| Verpakking hoogte | 118 mm |
| Verpakking lengte | 543 mm |
| Verpakkingsgewicht | 944 g |
| Wasbaar | Ja |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0196566215061 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Squishmallows - Pyle the Purple & Blue Mushroom 40 cm Plush aankoopt