Squishmallows - Miry - Yellow Moth W/Pink Plaid Scarf 50cm pluche
- EAN: 0196566453647
- Categorie(n): Knuffels
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:53:33 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak kennis met Squishmallows - Miry, de schattige gele mot met een roze geruite sjaal! Met een grootte van ongeveer 50 cm is deze pluche knuffel perfect om mee te spelen, te knuffelen of ter decoratie op je bed of bank te leggen. Deze zachte en knijpbare knuffelvriend is geschikt voor alle leeftijden en biedt ultiem comfort dankzij de superzachte marshmallow-achtige textuur en hoogwaardige polyestervezels. De persoonlijkheid van Miry voegt een uniek karakter toe aan dit lieve knuffeldier en maakt het onweerstaanbaar voor zowel kinderen als volwassenen.
Met een warmte knuffelfunctie en een knuffelthema in de vorm van een insect, is Squishmallows - Miry niet alleen een geweldige knuffelvriend, maar ook een decoratief accessoire voor elke kamer. Deze pluche knuffel is CE-gecertificeerd en voldoet aan hoge kwaliteitsnormen. Of je nu op zoek bent naar een trouwe bankmaat, een reisgenoot of gewoon een vriend in tijden van nood, Miry staat altijd voor je klaar met zijn zachte en troostende aanwezigheid.
Met een productbreedte van 64 cm en een hoogte van 5 cm is deze knuffel perfect om overal mee naartoe te nemen. De verpakking heeft een breedte van 300 mm, een hoogte van 150 mm en een lengte van 640 mm, en weegt slechts 800 g. Hoewel Miry niet kan praten, zal zijn warme en knusse uitstraling zeker een glimlach op ieders gezicht toveren. Haal vandaag nog Squishmallows - Miry in huis en voel de liefde en genegenheid die deze gele mot te bieden heeft!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Dreamland
- Bij Dreamland kun je Squishmallows - Miry - Yellow Moth W/Pink Plaid Scarf 50cm pluche kopen voor de prijs van € 49,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Squishmallows - Miry - Yellow Moth W/Pink Plaid Scarf 50cm pluche te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Squishmallows - Miry - Yellow Moth W/Pink Plaid Scarf 50cm pluche bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,99 voor Squishmallows - Miry - Yellow Moth W/Pink Plaid Scarf 50cm pluche is gemeten op 09-08-2025. De hoogste prijs was € 49,99 op 20-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 36,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|---|
| Merk | Squishmallows |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Gewonnen prijzen | - |
| Interactief | Nee |
| Introductiejaar | 2024 |
| Introductiemaand | Oktober |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multi kleuren |
| Knuffelfunctie | Warmte |
| Knuffelthema | Insect |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 64 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Verpakking breedte | 300 mm |
| Verpakking hoogte | 150 mm |
| Verpakking lengte | 640 mm |
| Verpakkingsgewicht | 800 g |
| Wasbaar | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0196566453647 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Squishmallows - Miry - Yellow Moth W/Pink Plaid Scarf 50cm pluche aankoopt