Squishmallows - Hello Kitty and Friends - Star Shine - Hello Kitty - 25cm pluche
- EAN: 0196566446427
- Categorie(n): Knuffels
Prijs doorgegeven op : 26-05-2026 06:31:57 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Vier het plezier van Sanrio met de schattige 25 cm Starshine Hello Kitty pluche! Deze unieke Squishmallow houdt een regenbooghart stevig in haar handen en is gemaakt van ultrazacht, hoogwaardig pluche. Perfect voor knuffelavonden en als reisgenoot tijdens je Hello Kitty en Friends marathon. Maak kennis met een vriend die altijd voor je klaarstaat!
De Hello Kitty Squishmallow is niet alleen een heerlijk knuffelvriendje, maar ook een vrolijk accessoire voor je bed, bank of stoel. Met haar lieve uitstraling en het charmante hartje, voegt zij meteen een flinke dosis gezelligheid toe aan elke ruimte. Of je nu je hart wilt vullen met liefde of gewoon op zoek bent naar een schattige decoratie, de Starshine Hello Kitty is de ideale keuze.
Gemaakt van een unieke marshmallow-achtige textuur en hoogwaardige polyestervezels, biedt deze pluche vriend optimale comfort en gezelligheid. Hij is perfect voor kinderen vanaf 3 jaar en zelfs volwassenen zullen dol zijn op de zachte knuffelsensatie. De Hello Kitty pluche is CE-gemarkeerd, wat zorgt voor kwaliteit en veiligheid.
Neem ook een kijkje naar de andere Sanrio Squishmallows zoals My Melody en Cinnamoroll om jouw verzameling compleet te maken. Deze knuffels zijn officieel gelicentieerd door Sanrio en zijn echte must-haves voor elke fan. Laat het knuffelplezier beginnen!
Bevat: 1 Sanrio Starshine Hello Kitty 25 cm pluche. De EAN-code voor dit product is 0196566446427. Haal vandaag nog deze schattige knuffel in huis en ervaar het gemak van online winkelen bij Top1Toys!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Top1Toys Dreamland Toychamp
- Bij Dreamland kun je Squishmallows - Hello Kitty and Friends - Star Shine - Hello Kitty - 25cm pluche kopen voor de prijs van € 17,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Squishmallows - Hello Kitty and Friends - Star Shine - Hello Kitty - 25cm pluche te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 26 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Squishmallows - Hello Kitty and Friends - Star Shine - Hello Kitty - 25cm pluche bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,36 voor Squishmallows - Hello Kitty and Friends - Star Shine - Hello Kitty - 25cm pluche is gemeten op 29-04-2025. De hoogste prijs was € 17,99 op 27-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 3,63. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Squishmallows |
|---|
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Gewonnen prijzen | - |
| Interactief | Nee |
| Introductiejaar | 2024 |
| Introductiemaand | November |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | roze wit geel |
| Knuffelfunctie | Warmte |
| Knuffelthema | Bekend personage |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 16 cm |
| Product hoogte | 25 cm |
| Verpakking breedte | 28 cm |
| Verpakking hoogte | 33 cm |
| Verpakking lengte | 35 cm |
| Verpakkingsgewicht | 700 g |
| Wasbaar | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0196566446427 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Squishmallows - Hello Kitty and Friends - Star Shine - Hello Kitty - 25cm pluche aankoopt