Squishmallows Hello Kitty 30cm Plush
- EAN: 0734689480418
- Categorie(n): Knuffels
Prijs doorgegeven op : 02-04-2026 05:52:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak je klaar om te knuffelen met de schattige Squishmallows Hello Kitty pluche! Deze prachtige pluche knuffel van Sanrio is niet alleen ultra-zacht, maar ook een echte verzamelobject. De klassieke Hello Kitty komt met een supercute roze jurk en voegt een vrolijk accent toe aan je verzameling. Met een hoogte van 30 cm is het de perfecte maat om mee te knuffelen tijdens lange autoritten of gezellige logeerpartijtjes.
Deze authentieke Hello Kitty knuffel is vervaardigd uit hoogwaardige materialen, waardoor hij heerlijk aanvoelt. Of je nu een kindje bent of een volwassene die houdt van Sanrio, deze knuffel is geschikt voor iedereen vanaf 0 jaar en tot 99 jaar. Het is een ideaal cadeau voor zowel jong als oud, en een prachtig stukje fan merchandise.
Knuffelen met de Squishmallows Hello Kitty is een plezierige ervaring. Ze zijn niet alleen leuk om mee te spelen, maar ook eenvoudig schoon te maken: je kunt ze met de hand wassen en aan de lucht laten drogen. Dit maakt ze ideaal voor dagelijks gebruik, vooral voor kinderen die graag hun favoriete knuffel met zich meedragen.
Sluit je aan bij andere populaire Sanrio personages zoals Tuxedosam, My Melody en Keroppi, en laat je Squishmallows Squad groeien! Deze pluche knuffel is ook verzamelbaar; kijk uit naar andere extensies zoals FlipAMallows en Mystery Squad om je collectie compleet te maken.
Deze Squishmallows knuffel is niet alleen een fantastische toevoeging aan je knuffelcollectie, het heeft ook een CE-markering voor veiligheid en is geproduceerd volgens de kwaliteitsnormen EN 71 1-3. Voeg vandaag nog de Squishmallows Hello Kitty toe aan je leven en laat je meeslepen door de schattigheid!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Toychamp
- Bij Bol.com kun je Squishmallows Hello Kitty 30cm Plush kopen voor de prijs van € 22,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Squishmallows Hello Kitty 30cm Plush te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 2 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Squishmallows Hello Kitty 30cm Plush bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,19 voor Squishmallows Hello Kitty 30cm Plush is gemeten op 04-05-2025. De hoogste prijs was € 23,99 op 15-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 4,80. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Squishmallows |
|---|
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Gewonnen prijzen | Speelgoed van het Jaar 2023 |
| Interactief | Nee |
| Introductiejaar | 2023 |
| Introductiemaand | Oktober |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Paars Rose Wit |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Kat |
| Kwaliteitslabel | EN 71 1-3 |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Hello Kitty |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 18 cm |
| Product hoogte | 30 cm |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Verpakking breedte | 332 mm |
| Verpakking hoogte | 189 mm |
| Verpakking lengte | 489 mm |
| Verpakkingsgewicht | 618 g |
| Wasbaar | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0734689480418 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Squishmallows Hello Kitty 30cm Plush aankoopt