Squishmallows - Grinch in Santa Hat 25cm Plush
- EAN: 0191726820901
- Categorie(n): Knuffels
Breng een beetje magie in je leven met de Squishmallows Grinch in Santa Hat van 25 cm! Dit pluchen knuffelgoed is niet alleen een geweldige toevoeging aan je verzameling, maar ook een perfecte knuffelvriend voor elke gelegenheid. Gemaakt van ultrazachte, hoogwaardige materialen, biedt deze Grinch het comfort waar je naar verlangt tijdens lange vluchten of gezellige filmmarathons, vooral tijdens de feestdagen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Squishmallows - Grinch in Santa Hat 25cm Plush bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,99 voor Squishmallows - Grinch in Santa Hat 25cm Plush is gemeten op 24-03-2026. De hoogste prijs was € 36,00 op 22-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 23,01. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Squishmallows |
|---|
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Jazwares GmbH |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Geslacht | Meisjes |
| Interactief | Nee |
| Kleur | Groen Lichtgroen Rood Wit |
| Knuffelfunctie | Warmte |
| Knuffelthema | Fantasiedier |
| Kwaliteitslabel | EN 71 1-3 |
| Materiaal | Pluche |
| Personage | De Grinch |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 14 cm |
| Product hoogte | 31 cm |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Verpakking breedte | 318 mm |
| Verpakking hoogte | 180 mm |
| Verpakking lengte | 339 mm |
| Verpakkingsgewicht | 200 g |
| Wasbaar | Nee |
EAN
| EAN | 0191726820901 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Squishmallows - Grinch in Santa Hat 25cm Plush aankoopt