Squishmallows - Graciela - Mint Barrel Cactus W/Pink Flowers 19cm pluche
- EAN: 0196566452336
- Categorie(n): Knuffels
De Squishmallows Graciela - Mint Barrel Cactus met Roze Bloemen is een onweerstaanbare knuffel die je hart zal veroveren. Deze zachte knuffels bieden niet alleen troost, maar ook eindeloos speel- en knuffelplezier. Bovendien zijn ze een stijlvol decoratief accessoire voor elke slaapkamer, bank of stoel!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Squishmallows - Graciela - Mint Barrel Cactus W/Pink Flowers 19cm pluche bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,79 voor Squishmallows - Graciela - Mint Barrel Cactus W/Pink Flowers 19cm pluche is gemeten op 29-11-2024. De hoogste prijs was € 29,99 op 28-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 20,20. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|---|
| Merk | Squishmallows |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Gewonnen prijzen | Speelgoed van het Jaar 2023 |
| Interactief | Nee |
| Introductiejaar | 2024 |
| Introductiemaand | September |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | MintGroen Multi |
| Knuffelfunctie | Warmte |
| Knuffelthema | Fantasiedier |
| Kwaliteitslabel | EN 71 1-3 |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 19 cm |
| Verpakking breedte | 205 mm |
| Verpakking hoogte | 123 mm |
| Verpakking lengte | 288 mm |
| Verpakkingsgewicht | 170 g |
| Wasbaar | Ja |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0196566452336 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Squishmallows - Graciela - Mint Barrel Cactus W/Pink Flowers 19cm pluche aankoopt