Squishmallow - Axolotl - Theotto - 19cm
- EAN: 0196566213357
- Categorie(n): Knuffels
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Deze unieke Squishmallows 'Theotto de axolotl' is gemaakt van superzachte Spandex EF en bevat een speciale polyester vulling (memory foam) die constant zijn oorspronkelijke vorm behoudt. Het knuffelbare karakter van Squishmallows heeft een rustgevend effect en maakt ze ideale metgezellen voor kinderen - of het nu op de bank, voor het slapengaan of op reis is.
Met Squishmallows voelt geen enkel kind zich meer alleen. Deze knuffels bieden elke jonge eigenaar een gezellige metgezel voor het kijken van films, het lezen van verhaaltjes voor het slapengaan, en voor talloze andere avonturen vol plezier en gelach.
Niet alleen zijn Squishmallows zacht en knuffelbaar, maar ze zijn ook eenvoudig te onderhouden. Gewoonweg wassen in koud of lauw water en drogen op een lage temperatuur volstaat. Ze zijn machinewasbaar en droogtrommelbestendig, waardoor ze altijd schoon en klaar voor het volgende avontuur zijn.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Squishmallow - Axolotl - Theotto - 19cm kopen voor de prijs van € 10,28. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Squishmallow - Axolotl - Theotto - 19cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is Squishmallow - Axolotl - Theotto - 19cm in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Squishmallow - Axolotl - Theotto - 19cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,28 voor Squishmallow - Axolotl - Theotto - 19cm is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 16,99 op 20-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 6,71. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|---|
| Merk | Squishmallows |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Game merchandise thema | Nee |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Interactief | Nee |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Theotto |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 19 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 200 g |
| Wasbaar | Ja |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0196566213357 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Squishmallow - Axolotl - Theotto - 19cm aankoopt