SportX Honkbal Handschoen en Bal
- EAN: 8712051100999
- Categorie(n): Buitenspeelpakket
Prijs doorgegeven op : 19-05-2026 06:37:52 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Speel in stijl op het veld met de SportX Honkbal Handschoen en Bal! Deze set is perfect voor beginners die willen leren hoe ze moeten vangen en werpen. De honkbalhandschoen is gemaakt van duurzaam materiaal en heeft een comfortabele pasvorm, waardoor je moeiteloos elke bal kunt vangen. De bal is ideaal voor trainingssessies en zorgt voor uren plezier op het veld. Met de SportX Honkbal Handschoen en Bal kun je met vrienden en familie genieten van het spel en je vaardigheden verbeteren. Een must-have voor elke honkbalfan!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsenwinkel be
- Bij Bol.com kun je SportX Honkbal Handschoen en Bal kopen voor de prijs van € 18,01. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om SportX Honkbal Handschoen en Bal te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 20 mei 2026.
- Op dit moment is SportX Honkbal Handschoen en Bal in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat SportX Honkbal Handschoen en Bal bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,19 voor SportX Honkbal Handschoen en Bal is gemeten op 25-04-2025. De hoogste prijs was € 25,99 op 11-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 11,80. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.34 kg |
Productinformatie
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Kunststof |
Productinformatie
| Merk | SportX |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 2008512 |
| EAN | 8712051100999 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 100 mm |
| Verpakking hoogte | 86 mm |
| Verpakking lengte | 132 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8712051100999 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je SportX Honkbal Handschoen en Bal aankoopt