SportX Badmintonset + Net
- EAN: 8712051069593
- Categorie(n): Buitenspeelpakket
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 11:28:51 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met het SportX Badmintonset *** + Net ben je helemaal klaar voor een spannend potje badminton! Dit complete set bevat alles wat je nodig hebt om direct te kunnen beginnen. Het net is eenvoudig op te zetten in de tuin of op het strand, waardoor je op elke gewenste locatie kunt spelen. De set wordt geleverd met hoogwaardige rackets en shuttles, zodat je direct aan de slag kunt en urenlang speelplezier beleeft.
Dankzij het lichtgewicht materiaal van de rackets en de stevige nylon shuttles vliegen de shuttles soepel door de lucht en kun je elke slag nauwkeurig plaatsen. Het SportX Badmintonset *** + Net is geschikt voor zowel beginners als gevorderden en staat garant voor urenlang sportief vermaak met vrienden en familie. Haal dit set in huis en beleef eindeloos speelplezier in de buitenlucht!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Intertoys Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Fietsenwinkel be kun je SportX Badmintonset + Net kopen voor de prijs van € 21,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om SportX Badmintonset + Net te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat SportX Badmintonset + Net bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 20,72 voor SportX Badmintonset + Net is gemeten op 14-04-2025. De hoogste prijs was € 29,99 op 03-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 9,27. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.98 kg |
Productinformatie
| Kleur | multi |
| Materiaal | Hout |
Productinformatie
| Merk | SportX |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 2004245 |
| EAN | 8712051069593 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (1) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 228 mm |
| Verpakking hoogte | 67 mm |
| Verpakking lengte | 690 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8712051069593 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je SportX Badmintonset + Net aankoopt