Splendor Duel - Bordspel (NL/FR)
- EAN: 3558380100249
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 06:29:10 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Splendor Duel is een gloednieuw 2-speler spel binnen het Splendor universum met unieke en innovatieve spelmechanismen, ontworpen door Marc Andre en Bruno Cathala. Maak daarbij slim gebruik van privilege-rollen waarmee je een edelsteen- of parelfiche naar keuze van het bord mag nemen. De juweelkaarten leveren je prestigepunten en kronen op die je nodig hebt om te winnen. Om te winnen moet je aan minstens één van de drie voorwaarden voldoen: 20 of meer prestigepunten, 10 of meer kronen, of 10 of meer prestigepunten op kaarten van dezelfde kleur.
De juweelkaarten bieden ook speciale eigenschappen en bonussen die de kosten voor het kopen van toekomstige juweelkaarten kunnen verlagen. Inhoud van het spel bevat onder andere 67 juweelkaarten, 3 privilege-rollen, en 20 edelsteenfiches.
Splendor Duel is geschikt voor spelers die enthousiast zijn over Splendor en biedt een tactische uitdaging voor zowel ervaren spelers als beginners.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk Spelhuis Spelspul
- Bij Bol.com kun je Splendor Duel - Bordspel (NL/FR) kopen voor de prijs van € 18,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Splendor Duel - Bordspel (NL/FR) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
- Op dit moment is Splendor Duel - Bordspel (NL/FR) in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Splendor Duel - Bordspel (NL/FR) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,89 voor Splendor Duel - Bordspel (NL/FR) is gemeten op 15-07-2025. De hoogste prijs was € 21,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 6,10. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.46 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Frans Nederlands |
| Taal handleiding | Frans Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1 overwinningstegel, 67 juweelkaarten, 1 zak, 3 privilege-rollen, 20 edelsteenfiches, 2 parelfiches, 3 goudfiches, 1 spelbord, 4 kroonkaarten en een spelhandleiding. |
Productinformatie
| Merk | Space Cowboys |
| MPN (Manufacturer Part Number) | SPC01-005 |
| EAN | 3558380100249 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 10 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Dit speelgoed biedt geen bescherming. |
| Verpakking breedte | 130 mm |
| Verpakking hoogte | 53 mm |
| Verpakking lengte | 180 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3558380100249 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Splendor Duel - Bordspel (NL/FR) aankoopt