Spiraal luchtslang
- EAN: 8000692740026
- Categorie(n): Speelgoedgarages
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 06:29:21 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De spiraal luchtslang van TCP is een universele slang van 7,5 meter lang met een maximale druk van 200 PSI - 14 BAR. De slang is zwart van kleur en heeft een CE markering. De verpakking heeft een breedte van 8 cm, hoogte van 34 cm en lengte van 30 cm. Het gewicht van de verpakking is slechts 2 g, waardoor deze slang gemakkelijk mee te nemen en op te bergen is. De handleiding is universeel en eenvoudig te begrijpen. Met de EAN code 8000692740026 is deze spiraal luchtslang direct herkenbaar in elke bouwmarkt of garage.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Spiraal luchtslang kopen voor de prijs van € 14,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Spiraal luchtslang te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Spiraal luchtslang bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,95 voor Spiraal luchtslang is gemeten op 28-01-2025. De hoogste prijs was € 14,95 op 28-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | TCP |
|---|
Productinformatie
| Kleur | Zwart |
Productinformatie
| Merk | TCP |
| EAN | 8000692740026 |
Overige kenmerken
| CE markering | Niet van toepassing |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 8 cm |
| Verpakking hoogte | 34 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2 g |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8000692740026 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Spiraal luchtslang aankoopt