Spidey and His Amazing Friends Web Spinning Hauler
- EAN: 0191726429012
- Categorie(n): Speelgoedvoertuigen
Prijs doorgegeven op : 22-05-2026 05:52:35 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Red de stad met de Spider Friends en hun verbazingwekkende Web Spinning Hauler. Doe mee met Spidey, Ghost-Spider en Miles Morales: Ze jagen achter de schurken aan in deze 20cm 3-in-1 transformerende Hauler. Spidey neemt het stuur terwijl Ghost en Miles twee Web Dart Launchers bedienen. Draai de draaiknop op de achterkant naar het juiste symbool en Ghost of Miles zullen uit het dak komen met hun eigen Web Dart Launcher. Druk op de knop om een Web Dart naar een boef te schieten. Draai de draaischijf terug naar het Spidey-symbool en het dak van de Hauler gaat dicht terwijl Spidey de achtervolging inzet. Verzamel dit transformerende 3-in-1 voertuig en meer Marvel's Spidey and His Amazing Friends speelgoed.
WEB HAULER: Red de stad met de Spider Friends en hun verbazingwekkende Web Spinning Hauler.
DRIE-IN-EEN: 20cm 3-in-1 voertuig bevat Spidey, Ghost en Miles uit de TV-serie.
ROOF ACTIE: Draai aan de draaiknop van de Hauler en Ghost of Miles komen tevoorschijn met hun Web Dart Lanceerder.
VERZAMEL MEER: Verzamel dit 3-in-1 voertuig en meer Marvel's Spidey and His Amazing Friends speelgoed.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Toychamp Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Spidey and His Amazing Friends Web Spinning Hauler kopen voor de prijs van € 34,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Spidey and His Amazing Friends Web Spinning Hauler te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 22 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Spidey and His Amazing Friends Web Spinning Hauler bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,39 voor Spidey and His Amazing Friends Web Spinning Hauler is gemeten op 04-11-2025. De hoogste prijs was € 34,99 op 06-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 10,60. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.94 kg |
Productinformatie
| Kleur | Red Blue |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
Productinformatie
| Merk | Spidey and his Amazing Friends |
| MPN (Manufacturer Part Number) | SNF0081 |
| EAN | 0191726429012 |
| Automerk | Geen automerk |
| Kwaliteitslabel | EN 71 1-3 |
Character
| Personage | Spider-Man |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Ja |
| Mechanisch | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 14 cm |
| Product gewicht | 1000 kg |
| Product hoogte | 23 cm |
| Product lengte | 31 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | Non Scale |
| Speelgoedthema | Auto's |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans Nederlands |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 233 mm |
| Verpakking hoogte | 166 mm |
| Verpakking lengte | 354 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0191726429012 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Spidey and His Amazing Friends Web Spinning Hauler aankoopt