SPIDEY AMAZING FRIENDS 3IN EVERGREEN FIG ACCSRY ASSORTED.
- EAN: 5010996280152
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de Spidey Amazing Friends 3-in Evergreen figuren, een verzamelobject dat elke jonge superheldenfan zal betoveren! Deze figuurtjes, met een hoogte van 7 cm, zijn beschikbaar in een assorti van kleurrijke ontwerpen en brengen de avonturen van Spidey en zijn vrienden tot leven. Ideaal voor kinderen vanaf 3 jaar, kan dit speelgoed ook door oudere fans worden gewaardeerd, wat het een perfect cadeau maakt voor elke gelegenheid.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je SPIDEY AMAZING FRIENDS 3IN EVERGREEN FIG ACCSRY ASSORTED. kopen voor de prijs van € 15,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om SPIDEY AMAZING FRIENDS 3IN EVERGREEN FIG ACCSRY ASSORTED. te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is SPIDEY AMAZING FRIENDS 3IN EVERGREEN FIG ACCSRY ASSORTED. in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat SPIDEY AMAZING FRIENDS 3IN EVERGREEN FIG ACCSRY ASSORTED. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 5,99 voor SPIDEY AMAZING FRIENDS 3IN EVERGREEN FIG ACCSRY ASSORTED. is gemeten op 30-11-2025. De hoogste prijs was € 18,96 op 29-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 12,97. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Hasbro |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.07 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Hasbro |
| MPN (Manufacturer Part Number) | G06615L0 |
| EAN | 5010996280152 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Hasbro |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Speleditie | Standaard editie |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 5 cm |
| Voedingstype | USB |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010996280152 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je SPIDEY AMAZING FRIENDS 3IN EVERGREEN FIG ACCSRY ASSORTED. aankoopt