Spiderman Laptop met 124 activiteiten FR/EN
- EAN: 3380743085654
- Categorie(n): Educatieve Spellen
De Spiderman Laptop met 124 activiteiten FR/EN biedt een leuke en interactieve leerervaring met educatieve inhoud zoals talen, wiskunde, typen, logica en muziek. Het grote 5,1 x 9,7 cm scherm en de ergonomie geïnspireerd door echte laptops, inclusief een realistische muis en toetsenbord, zorgen voor een realistische leeromgeving. Daarnaast bevat deze educatieve laptop ook veel leuke activiteiten met verschillende niveaus om kennis te leren, te testen en te verbeteren, evenals games voor plezier na het leren.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Spiderman Laptop met 124 activiteiten FR/EN bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 30,99 voor Spiderman Laptop met 124 activiteiten FR/EN is gemeten op 05-06-2025. De hoogste prijs was € 62,80 op 18-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 31,81. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | ABS |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.81 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Engels Frans |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | 1x Spiderman® Educational Laptop |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 2 |
Productinformatie
| Merk | Lexibook |
| EAN | 3380743085654 |
| Materiaal | ABS |
Character
| Personage | 3578154 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 1 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multi Colour |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Leren rekenen |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 18 cm |
| Product hoogte | 3.60 cm |
| Product lengte | 24 cm |
| Speleditie | License uitgave |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 259 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 342 mm |
| Voedingstype | Batterij |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3380743085654 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Spiderman Laptop met 124 activiteiten FR/EN aankoopt