Spiderman catch ball spel
- EAN: 5902308595217
- Categorie(n): Buitenspeelpakket
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Spiderman catch ball spel kopen voor de prijs van € 14,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Spiderman catch ball spel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Spiderman catch ball spel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,95 voor Spiderman catch ball spel is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 14,95 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Spider-Man |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.20 kg |
Productinformatie
| Kleur | Multi Colour |
| Materiaal | Kunststof |
Productinformatie
| Merk | Spider-Man |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 59521 |
| EAN | 5902308595217 |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Seven Polska |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 80 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Personage van toepassing | Nee |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 20 cm |
| Verpakking lengte | 20 cm |
| Voedingstype | Adapter/ lichtnet |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5902308595217 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Spiderman catch ball spel aankoopt