Duik in de wereld van Spider-Man met dit geweldige sticker- en kleurboek! Laat je creativiteit de vrije loop en maak de prachtigste tekeningen met behulp van de 35 herbruikbare stickers. Het boek bevat 20 bladzijden vol met leuke figuren uit de Spider-Man animatiefilm, waardoor urenlang speelplezier gegarandeerd is. Of je nu thuis bent of onderweg, dit kleur- en stickerboek is perfect voor jongens vanaf 3 jaar. De afmetingen van het boek zijn 28 x 24 x 1 cm (L x B x D), waardoor het makkelijk mee te nemen is. Met de stickers in dit boek kan je telkens opnieuw unieke creaties maken.
Dit Spider-Man sticker- en kleurboek weegt slechts 132 g en is daardoor makkelijk hanteerbaar voor kinderen en volwassenen. Het is ontworpen voor een brede doelgroep en heeft het geliefde personage van Spider-Man als thema. Het product voldoet aan alle kwaliteitsnormen en draagt het CE-keurmerk. Bovendien is het van het bekende merk Marvel, wat garant staat voor duurzaamheid en plezier.
Het stickerboek heeft een aanbevolen minimale leeftijd van 0 jaar en een maximale leeftijd van 99 jaar, wat betekent dat zowel jonge kinderen als volwassenen er plezier aan kunnen beleven. Met een productbreedte van 240 mm, een producthoogte van 10 mm en een productlengte van 280 mm, is dit kleurboek handig in gebruik en makkelijk op te bergen. De verpakking heeft vergelijkbare afmetingen en zorgt ervoor dat het boek veilig bewaard kan worden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Spider-Man stickerboek kopen voor de prijs van € 23,60. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Spider-Man stickerboek te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is Spider-Man stickerboek in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Spider-Man stickerboek bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,95 voor Spider-Man stickerboek is gemeten op 06-01-2025. De hoogste prijs was € 29,49 op 13-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 17,54. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Marvel |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 132 g |
Productinformatie
| Personage | Spider-Man |
Productinformatie
| EAN | 9789044747379 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Merk | Marvel |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geslacht | Jongens |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 240 mm |
| Product hoogte | 10 mm |
| Product lengte | 280 mm |
| Verpakking breedte | 241 mm |
| Verpakking hoogte | 4 mm |
| Verpakking lengte | 280 mm |
EAN
| EAN | 9789044747379 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Spider-Man stickerboek aankoopt