Spelvoordeelset Qwixx Het Duel & The Mind
- EAN: 6013856269297
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 31-05-2026 05:54:30 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Deze voordeelset bestaat uit Qwixx Het Duel & The Mind. Je zult urenlang speelplezier hebben door deze twee gave spellen! Qwixx Het Duel is het bekroonde dobbelspel van Steffen Benndorf dat een vervolg krijgt. Deze variant voor twee spelers behoudt hetzelfde Qwixx gevoel, maar speelt uiteindelijk heel anders door de toevoeging van een nieuw spelmechanisme. Het voorste schijfje in elke rij kan namelijk door je tegenstander geslagen worden, maar alleen als je er zelf geen toren van hebt gemaakt! Zo zul je moeten aanvallen en verdedigen en blijft het spel spannend tot het einde. The Mind is meer dan een spel; het is een experiment, een beleving, een eenvoudige maar zeer bijzondere team-ervaring. Als je het laatste level weet te voltooien, zullen jullie op een roze wolk zweven. Je mag niets bespreken met elkaar en op geen enkele wijze informatie uitwisselen. Desondanks kunnen jullie als team toch elk level voltooien door jullie gedachten te verbinden en zo samen de overwinning te behalen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Spelvoordeelset Qwixx Het Duel & The Mind kopen voor de prijs van € 44,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Spelvoordeelset Qwixx Het Duel & The Mind te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 31 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Spelvoordeelset Qwixx Het Duel & The Mind bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 44,99 voor Spelvoordeelset Qwixx Het Duel & The Mind is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 44,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | White Goblin Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 45 minuut |
| Spelsoort | Coöperatief spel Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1x Qwixx Het Duel 1x The Mind |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | White Goblin Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 00 |
| EAN | 6013856269297 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2015 |
| Introductiemaand | Maart |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Leerthema | Algemene kennis |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Model | kaartspel |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 50 cm |
| Verpakking hoogte | 50 cm |
| Verpakking lengte | 50 cm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
EAN
| EAN | 6013856269297 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Spelvoordeelset Qwixx Het Duel & The Mind aankoopt