Spellenset - 2 stuks - Clever - Dobbelspel & Scoreblok
- EAN: 9110024034279
- Categorie(n): Dobbelspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Tactisch dobbelspel voor het hele gezin. Dobbel en vul één van je geworpen dobbelstenen in de bijbehorende categorie in. Elke categorie levert op een andere manier punten op. Kies slim en let goed op de overgebleven dobbelstenen. Je moet namelijk elke dobbelsteen met een lager resultaat op het zilveren dienblad aan de andere spelers serveren. Die kunnen daardoor wellicht ook belangrijke punten scoren. In dit dobbelspel zijn alle spelers voortdurend bezig. Daardoor is het tot het einde razend spannend!
Twee scoreblokken voor Clever. Nu kunnen alle spelers die slim, snel en Clever hun blok vol hebben gespeeld weer vervangende blokken kopen!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Spellenset - 2 stuks - Clever - Dobbelspel & Scoreblok kopen voor de prijs van € 34,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Spellenset - 2 stuks - Clever - Dobbelspel & Scoreblok te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Spellenset - 2 stuks - Clever - Dobbelspel & Scoreblok bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 34,99 voor Spellenset - 2 stuks - Clever - Dobbelspel & Scoreblok is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 39,51 op 22-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 4,52. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.26 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Geluksspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | - Clever Dobbelspel - Clever Scorebloks |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Merkloos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | GKD |
| EAN | 9110024034279 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2017 |
| Kleur | Multi |
| Leerthema | Algemene kennis |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| Verpakking lengte | 10 cm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
EAN
| EAN | 9110024034279 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Spellenset - 2 stuks - Clever - Dobbelspel & Scoreblok aankoopt