Spellenbundel Regenwormen & Halli Galli voordeelset
- EAN: 8717853857782
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Spellenbundel Regenwormen & Halli Galli voordeelset is een spectaculair reactiespel dat geschikt is voor spelers van alle leeftijden. Iedere speler krijgt een gedekte stapel kaarten met vruchten erop afgebeeld. Het doel is om snel te reageren wanneer er precies vijf exemplaren van een bepaalde vrucht zichtbaar zijn. Druk als eerste op de bel om alle open kaarten te winnen en te voorkomen dat je uitgeschakeld wordt. Dit spel is zowel leerzaam voor kinderen als leuk vermaak voor studenten en families.
De Spellenbundel Regenwormen & Halli Galli voordeelset is een compact en snel dobbelspel dat overal gespeeld kan worden. Met een speelduur van slechts 15 minuten is het ideaal voor tussendoor: thuis, in de trein of op de camping. Het spel vereist geen lastige installatie en kan gespeeld worden door iedereen die tot 36 kan tellen. Gooi met de dobbelstenen en probeer strategisch de juiste combinaties te maken om stenen van andere spelers te pakken en te voorkomen dat je zelf wordt uitgeschakeld.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Spellenbundel Regenwormen & Halli Galli voordeelset kopen voor de prijs van € 44,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Spellenbundel Regenwormen & Halli Galli voordeelset te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Spellenbundel Regenwormen & Halli Galli voordeelset bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 44,95 voor Spellenbundel Regenwormen & Halli Galli voordeelset is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 44,99 op 21-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,04. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuut |
| Spelsoort | Partyspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Spellenbundel Regenwormen & Halli Galli voordeelset |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | halaiio jo |
| EAN | 8717853857782 |
| Materiaal | Karton Plastic |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Februari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Volwassenen |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Maximaal aantal spelers | 8 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 250 mm |
| Verpakking hoogte | 250 mm |
| Verpakking lengte | 250 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 8717853857782 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Spellenbundel Regenwormen & Halli Galli voordeelset aankoopt