Spellenbundel - Kaartspellen - 2 Stuks - Take 5! & Vlotte Geesten
- EAN: 9110024042427
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de perfecte spellenbundel voor urenlang plezier en vermaak met de Take 5! & Vlotte Geesten bundel. Met deze bundel haal je twee bekroonde kaartspellen in huis die garant staan voor gezellige speelmomenten met vrienden en familie.
In het snelle en uitdagende kaartspel Take 5! draait alles om geluk, bluf en slim tellen. Met 104 kaarten vol verschillende waarden en strafpunten is het aan jou om de juiste kaarten te kiezen en de minste punten te incasseren. Het spel is ideaal voor grotere groepen en wordt vaak gespeeld door studenten en families dankzij de eenvoudige spelregels en de spanning die het met zich meebrengt.
Vervolgens duik je met Vlotte Geesten in de betoverende wereld van een huisspook dat jouw hulp nodig heeft bij het herkennen van objecten op foto's. Dit razendsnelle reactiespel laat je op zoek gaan naar het juiste voorwerp in de juiste kleur voordat de betoverde camera weer toeslaat. Test je reflexen en scherp je geest terwijl je strijdt om de meeste kaarten te verzamelen.
Deze spellenbundel is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar en ouder, waardoor het een geweldige aanvulling is op game-avonden of feestjes. Met een speeltijd van 65 minuten en geen benodigde batterijen, zijn Take 5! & Vlotte Geesten de perfecte keuze voor families en vriendengroepen die op zoek zijn naar vermakelijke en uitdagende kaartspellen om samen van te genieten.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Spellenbundel - Kaartspellen - 2 Stuks - Take 5! & Vlotte Geesten kopen voor de prijs van € 39,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Spellenbundel - Kaartspellen - 2 Stuks - Take 5! & Vlotte Geesten te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Spellenbundel - Kaartspellen - 2 Stuks - Take 5! & Vlotte Geesten bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 39,99 voor Spellenbundel - Kaartspellen - 2 Stuks - Take 5! & Vlotte Geesten is gemeten op 14-01-2026. De hoogste prijs was € 45,50 op 27-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 5,51. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 65 minuut |
| Spelsoort | Denkspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Vlotte Geesten & Take 5! |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Merkloos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | GKD |
| EAN | 9110024042427 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | Februari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Leerthema | Algemene kennis |
| Maximaal aantal spelers | 10 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Model | Geen model |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 27 cm |
| Verpakking hoogte | 9 cm |
| Verpakking lengte | 27 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 9110024042427 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Spellenbundel - Kaartspellen - 2 Stuks - Take 5! & Vlotte Geesten aankoopt