Spellenbundel - Kaartspellen - 2 Stuks - Take 5! & Qwirkle
- EAN: 8720663067524
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Spellenbundel - Kaartspellen - 2 Stuks - Take 5! & Qwirkle. Spannend kaartspel Take 5! Waarin geluk, bluf en slim tellen centraal staan. Wie incasseert de minste strafpunten? Het spel bevat 104 kaarten met verschillende waarden en strafpunten. Iedere speler krijgt er 10 en er liggen 4 kaarten open op tafel. Elke ronde kiest iedereen een kaart uit zijn hand en legt deze gedekt voor zich neer. De spelers draaien hun kaart tegelijk om en leggen hun kaart aan de op tafel liggende kaarten aan, waarbij de speler met de laagste kaart begint, enzovoort. Wie de zesde kaart aan een rij moet leggen, moet de vijf kaarten van die rij als strafpunten nemen alvorens hij zijn kaart neerlegt. Wie na 10 ronden de minste strafpunten heeft, wint. Take 5! is een ideaal spel voor grotere groepen mensen die een eenvoudig, snel spelletje willen spelen. Daarom is dit spel erg populair onder studenten en grotere families. Vanaf 10 jaar. Geluk speelt een grote rol in dit spel, maar door goed te onthouden welke kaarten er uit zijn en goed te tellen kun je een hoop strafpunten voorkomen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Spellenbundel - Kaartspellen - 2 Stuks - Take 5! & Qwirkle kopen voor de prijs van € 32,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Spellenbundel - Kaartspellen - 2 Stuks - Take 5! & Qwirkle te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Spellenbundel - Kaartspellen - 2 Stuks - Take 5! & Qwirkle bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 31,16 voor Spellenbundel - Kaartspellen - 2 Stuks - Take 5! & Qwirkle is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 34,60 op 12-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 3,44. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 65 minuut |
| Spelsoort | Denkspel |
| Verpakkingsinhoud | Qwirkle Kaartspel & Take 5! |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | GKD |
| EAN | 8720663067524 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | Oktober |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Leerthema | Algemene kennis |
| Maximaal aantal spelers | 10 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 27 cm |
| Verpakking hoogte | 9 cm |
| Verpakking lengte | 27 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 8720663067524 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Spellenbundel - Kaartspellen - 2 Stuks - Take 5! & Qwirkle aankoopt