Spellenbundel - Kaartspellen - 2 Stuks - Take 5! & Exploding Kittens
- EAN: 8720663067425
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Spellenbundel met Kaartspellen biedt urenlang speelplezier met de spellen Take 5! en Exploding Kittens. Neem het op tegen familie en vrienden in deze spannende kaartspellen. Take 5! is een denkspel met een speeltijd van 60 minuten, terwijl Exploding Kittens zorgt voor hilarische momenten in het spel. De verpakkingsinhoud bestaat uit beide spellen en is volledig van karton gemaakt, waardoor het geschikt is voor kinderen en volwassenen. Met aanbevolen leeftijden vanaf 7 jaar tot 99 jaar is deze spellenbundel perfect voor het hele gezin om van te genieten.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Spellenbundel - Kaartspellen - 2 Stuks - Take 5! & Exploding Kittens kopen voor de prijs van € 39,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Spellenbundel - Kaartspellen - 2 Stuks - Take 5! & Exploding Kittens te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Spellenbundel - Kaartspellen - 2 Stuks - Take 5! & Exploding Kittens bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 39,95 voor Spellenbundel - Kaartspellen - 2 Stuks - Take 5! & Exploding Kittens is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 39,99 op 04-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,04. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Denkspel |
| Verpakkingsinhoud | Exploding Kittens & Take 5! |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | GKD |
| EAN | 8720663067425 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | December |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Leerthema | Algemene kennis |
| Maximaal aantal spelers | 10 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 27 cm |
| Verpakking hoogte | 9 cm |
| Verpakking lengte | 27 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 8720663067425 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Spellenbundel - Kaartspellen - 2 Stuks - Take 5! & Exploding Kittens aankoopt