Spellenbundel - Kaartspellen - 2 Stuks - Take 5! & Clever
- EAN: 8720663067555
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Spellenbundel - Kaartspellen - 2 Stuks - Take 5! & Clever. Dit pakket bevat twee populaire kaartspellen: Take 5! en Clever. Take 5! is een spannend kaartspel waar geluk, bluf en slim tellen centraal staan. Wie weet de minste strafpunten te incasseren? Het spel bevat 104 kaarten met verschillende waarden en strafpunten. Clever is een tactisch dobbelspel voor het hele gezin. Dobbel en vul één van je geworpen dobbelstenen in de bijbehorende categorie in. Kies slim en let goed op de overgebleven dobbelstenen. Het spel houdt alle spelers voortdurend bezig en zorgt voor een razend spannende speelervaring!
De Spellenbundel bevat een mix van geluk, strategie, en spanning. Beide spellen zijn ideaal voor grotere groepen mensen die op zoek zijn naar vermakelijke en uitdagende spelletjes. Met in totaal 2 spellen in de bundel zit er altijd iets bij wat past bij de voorkeuren van de spelers. Een perfecte toevoeging aan de spelcollectie voor zowel kinderen vanaf 10 jaar als volwassenen.
Met een verpakking gewicht van 1 kg is de Spellenbundel gemakkelijk te hanteren. De speelduur van de spellen is ongeveer 75 minuten, waardoor ze perfect zijn voor een gezellige avond. De spelsoort varieert van denkspel tot tactisch dobbelspel. De verpakking bevat zowel Clever als Take 5! en vereist geen batterijen voor gebruik.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Spellenbundel - Kaartspellen - 2 Stuks - Take 5! & Clever kopen voor de prijs van € 39,25. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Spellenbundel - Kaartspellen - 2 Stuks - Take 5! & Clever te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Spellenbundel - Kaartspellen - 2 Stuks - Take 5! & Clever bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 38,92 voor Spellenbundel - Kaartspellen - 2 Stuks - Take 5! & Clever is gemeten op 22-11-2024. De hoogste prijs was € 39,99 op 19-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 1,07. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 75 minuut |
| Spelsoort | Denkspel |
| Verpakkingsinhoud | Clever & Take 5! |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | GKD |
| EAN | 8720663067555 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Leerthema | Algemene kennis |
| Maximaal aantal spelers | 10 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 27 cm |
| Verpakking hoogte | 9 cm |
| Verpakking lengte | 27 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 8720663067555 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Spellenbundel - Kaartspellen - 2 Stuks - Take 5! & Clever aankoopt