Spellenbundel - 3 stuks - Dobbelspel - Qwixx scoreblocks & Qwixx Big Points & Qwixx Mixx
- EAN: 8720663098337
- Categorie(n): Dobbelspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Spellenbundel - 3 stuks - Dobbelspel - Qwixx scoreblocks & Qwixx Big Points & Qwixx Mixx is een uitgebreide verzameling die zorgt voor urenlang speelplezier. Met in totaal 160 scorebladen verdeeld over 3 verschillende varianten, biedt deze bundel een leuke toevoeging aan het populaire dobbelspel Qwixx.
Met de Qwixx Bloks krijg je 2 extra scoreblocks met elk 80 blaadjes, waardoor je volop kunt blijven genieten van het uitdagende spel. De Qwixx Big Point variant voegt een nieuwe dimensie toe aan het spel door extra punten en spelplezier te bieden. En met de Qwixx Mixx uitbreiding krijg je nog meer variatie in het spel, met nieuwe scoreblocks voor zowel het dobbelspel als het kaartspel. De regels blijven hetzelfde, maar de spelbeleving wordt vernieuwd.
Deze bundel is perfect geschikt voor kinderen en volwassenen vanaf 8 jaar. Met een speeltijd van ongeveer 45 minuten per spel kunnen spelers zich helemaal onderdompelen in het geluksspel. Daarnaast is de bundel voorzien van Nederlandstalige spelregels en wordt geleverd in een verpakking van karton met een gewicht van 0.26 kg.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Spellenbundel - 3 stuks - Dobbelspel - Qwixx scoreblocks & Qwixx Big Points & Qwixx Mixx kopen voor de prijs van € 26,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Spellenbundel - 3 stuks - Dobbelspel - Qwixx scoreblocks & Qwixx Big Points & Qwixx Mixx te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Spellenbundel - 3 stuks - Dobbelspel - Qwixx scoreblocks & Qwixx Big Points & Qwixx Mixx bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 26,99 voor Spellenbundel - 3 stuks - Dobbelspel - Qwixx scoreblocks & Qwixx Big Points & Qwixx Mixx is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 27,99 op 02-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 1,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | White Goblin Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.26 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 45 minuut |
| Spelsoort | Geluksspel |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | - Qwixx 2 scoreblocks, - Qwixx Big Points, - Qwixx Mixx |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | White Goblin Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | GKD |
| EAN | 8720663098337 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Kleur | Multi |
| Leerthema | Algemene kennis |
| Maximaal aantal spelers | 5 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Uitbreiding |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| Verpakking lengte | 10 cm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
EAN
| EAN | 8720663098337 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Spellenbundel - 3 stuks - Dobbelspel - Qwixx scoreblocks & Qwixx Big Points & Qwixx Mixx aankoopt