Spellenbundel - 2 Stuks - Regenwormen Junior & Catan Junior
- EAN: 8720663081360
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met deze spellenbundel van 999 Games haal je twee leuke en uitdagende spellen in huis: Regenwormen Junior en Catan Junior. Regenwormen Junior is een denkspel met een speeltijd van 60 minuten, waarbij strategie en geluk samenkomen. Catan Junior daarentegen is een bordspel dat geschikt is voor kinderen vanaf 4 jaar en biedt uren speelplezier voor het hele gezin. Beide spellen zijn verpakt in een bundel en hebben een verpakkingsgewicht van 0.50 kg.
De spellen zijn volledig Nederlandstalig en bevatten geen losse onderdelen die kunnen worden ingeslikt, waardoor ze veilig zijn voor kinderen vanaf 4 jaar. De aanbevolen maximum leeftijd voor deze spellen is 99 jaar, dus plezier voor alle leeftijden!
De spellenbundel wordt geleverd door 999 Games en heeft een EAN-code van 8720663081360. De verpakking heeft een breedte en lengte van 50 cm en is gemaakt van karton. Geen van de spellen vereist batterijen, waardoor je direct kunt beginnen met spelen zodra je de bundel in huis haalt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Spellenbundel - 2 Stuks - Regenwormen Junior & Catan Junior kopen voor de prijs van € 49,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Spellenbundel - 2 Stuks - Regenwormen Junior & Catan Junior te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Spellenbundel - 2 Stuks - Regenwormen Junior & Catan Junior bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 49,99 voor Spellenbundel - 2 Stuks - Regenwormen Junior & Catan Junior is gemeten op 22-11-2024. De hoogste prijs was € 55,21 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 5,22. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Denkspel |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | - Regenwormen Junior , - Catan Junior |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | GKD |
| EAN | 8720663081360 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | Augustus |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 50 cm |
| Verpakking lengte | 50 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 8720663081360 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Spellenbundel - 2 Stuks - Regenwormen Junior & Catan Junior aankoopt