Spelend leren - Educatief speelgoed - Montessori speelgoed - Montessori voor thuis - Educatief speelgoed 3 jaar - Speelgoed jongens en meisjes - Activiteitenbord
- EAN: 6932826610689
- Categorie(n): Speelborden
Ben je graag bezig met de ontwikkeling van jouw kinderen? Of wil je ze spelenderwijs leren omgaan met het stimuleren van de zintuigen? Het Montessori houten speelbord is een garantie voor 100% speelplezier! Beter dan ander Montessori speelgoed in de markt! Het Montessori houten speelbord is licht in gewicht en is gemaakt van duurzaam natuurlijk beukenhout en op waterverfbasis geschilderd . Hierdoor kun je jouw kind urenlang probleemloos gebruik laten maken van het speelbord. Dit educatieve speelgoed van Montessori heeft als doel om kinderen op een speelse manier de cognitieve vaardigheden te laten trainen.
DE VOORDELEN VAN HET FD - MONTESSORI HOUTEN SPEELBORD! Verbeter cognitieve vaardigheden Leer rekenen, visjes vangen en het alfabet met het FD - Montessori houten speelbord! Is geschikt voor de leeftijd vanaf 2 jaar. Prikkelt de zintuigen De verschillende kleuren op het speelbord zorgen ervoor dat je cijfers en letters leert herkennen en kunt matchen. Makkelijk opbergen Er zit een handige opbergzak bijgeleverd zodat je de kleine onderdelen niet snel kwijtraakt. Ideaal dus wanneer je kind klaar is met spelen. Veilig en betrouwbaar Vanwege het lichte materiaal is het veilig om mee te spelen. Het FD - Montessori houten speelbord is gemaakt van licht beukenhout en voorzien van verf op waterbasis. 100% veilig getest.
INBEGREPEN. - 1x houten speelbord (420x150mm) - 10x vissen + hengel - 55x ringen (diverse kleuren) - 10x houten cilinders voor telraam - 10x geometrische vormen - 3x rekenformule tekens - 10x cijfers (1 t/m 10)
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Spelend leren - Educatief speelgoed - Montessori speelgoed - Montessori voor thuis - Educatief speelgoed 3 jaar - Speelgoed jongens en meisjes - Activiteitenbord bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 22,45 voor Spelend leren - Educatief speelgoed - Montessori speelgoed - Montessori voor thuis - Educatief speelgoed 3 jaar - Speelgoed jongens en meisjes - Activiteitenbord is gemeten op 09-01-2025. De hoogste prijs was € 24,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 2,50. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
Productinformatie
| Materiaal | Hout Kunststof |
| Spelsoort | Educatief spel |
Productinformatie
| Merk | WonderMind |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1 |
| EAN | 6932826610689 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 600072689 |
| Schaak veldgrootte | 5 |
| Taal handleiding | Engels |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 50 cm |
| Verpakking hoogte | 20 cm |
| Verpakking lengte | 8 cm |
| Verpakkingsinhoud | 1x houten speelbord (420x150mm) 10x vissen + hengel 55x ringen (diverse kleuren) 10x houten cilinders voor telraam 10x geometrische vormen 3x rekenformule tekens 10x cijfers (1 t/m 10) |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 6932826610689 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Spelend leren - Educatief speelgoed - Montessori speelgoed - Montessori voor thuis - Educatief speelgoed 3 jaar - Speelgoed jongens en meisjes - Activiteitenbord aankoopt