Spel - Ordeningsspel - Bloementuin - 1,5+*
- EAN: 4010168231518
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Het is lente in de bloementuin: alles wordt groen en begint te bloeien. De lieve muis en de kleine slak zijn blij, want daar fladdert hun vriend de vlinder voorbij. Het ordeningsspel Bloementuin is een eerste vormenpuzzel voor kleine kinderen met gemakkelijk vast te grijpen houten stukken, die speciaal op hun leeftijd zijn afgestemd.
Dit educatieve spel van Haba, met het personage 600072689, is gemaakt van hout en is gericht op kinderen vanaf 1,5 jaar. De verpakking weegt 0.20 kg en bevat Nederlandstalige instructies. In de doos zit 1 stuk en er zijn geen batterijen nodig. Het spel kent geen speelduur en vereist geen internetverbinding of speciale app. Het is geschikt voor zowel 1 speler als 2 spelers en heeft een CE-markering voor kwaliteit.
Met een aanbevolen minimale leeftijd van 6 jaar en een maximaal bereik van 99 jaar richt dit spel zich voornamelijk op kinderen. De afmetingen van de verpakking zijn 0cm x 0cm x 0cm. Dit standaard editie spel werd geïntroduceerd in april 2018 en biedt geen ondersteuning met updates. Het is compatibel met geen enkel ander product en vereist geen wifi, bluetooth of mobiele data. Bovendien zijn er geen betaalde diensten vereist en is er geen sprake van eWaste.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Spel - Ordeningsspel - Bloementuin - 1,5+* kopen voor de prijs van € 24,75. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Spel - Ordeningsspel - Bloementuin - 1,5+* te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Spel - Ordeningsspel - Bloementuin - 1,5+* bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,75 voor Spel - Ordeningsspel - Bloementuin - 1,5+* is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 24,75 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Haba |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.20 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 0 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Haba |
| EAN | 4010168231518 |
| Materiaal | Hout |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2018 |
| Introductiemaand | April |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2017 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4010168231518 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Spel - Ordeningsspel - Bloementuin - 1,5+* aankoopt