Spel - Magic Market - 5+
- EAN: 3760175518195
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 02-04-2026 05:52:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Stal je handelswaren uit en verover de markt in het spannende spel Magic Market! Wie verkoopt de meeste magische voorwerpen en wint de meeste Drago's? Zoek de juiste kopers, onderhandel en verkoop hen de voorwerpen die ze zoeken. Maar wees snel, want als de klok vijf slaat, sluit de markt en wordt de winnaar gekroond!
Dit spel zit boordevol strategie, onderhandelingen en uitdagende keuzes. Oefen je geheugen en word de rijkste verkoper op de markt. De inhoud van Magic Market bevat een marktbord, een bezoekerspad, tafels, bezoekers, een klok, bankbiljetten, munten, dobbelstenen, rugzakken, magische voorwerpen en natuurlijk de spelregels. Dit spel is geschikt voor 2 tot 4 spelers vanaf 6 jaar en heeft een speelduur van ongeveer 30 minuten.
Magic Market is een educatief spel van het merk Asmodee, gemaakt van kwalitatief hout en volledig in het Nederlands. Met CE-markering en geschikt voor zowel kinderen als volwassenen. Geen batterijen nodig, dus je kunt direct beginnen met spelen. Een ideaal gezelschapsspel voor avontuurlijke spelers vanaf 6 jaar en ouder.
Vind jouw innerlijke handelaar en bereid je voor op een magische ervaring op de markt. Oefen je onderhandelingsvaardigheden, strategieën en geheugen in Magic Market en wordt de ultieme winnaar van het spel. Verover de markt en word de rijkste verkoper die Drago's verdient!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je Spel - Magic Market - 5+ kopen voor de prijs van € 27,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Spel - Magic Market - 5+ te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 2 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Spel - Magic Market - 5+ bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,17 voor Spel - Magic Market - 5+ is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 27,99 op 10-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 8,82. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Merk | Asmodee |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.20 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 0 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
Productinformatie
| Merk | Asmodee |
| EAN | 3760175518195 |
| Materiaal | Hout |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 0 |
| Minimale aantal spelers | 0 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3760175518195 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Spel - Magic Market - 5+ aankoopt