Spel - Dieren van de wereld - 6+
- EAN: 4010168260990
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 06:27:05 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de fascinerende wereld van wilde dieren met het HABA Bordspel Dieren van de Wereld: Kennisreis door de Wildernis. Dit educatieve spel neemt kinderen mee op een avontuurlijke reis door verschillende continenten, waar ze kennis maken met allerlei dieren en hun leefomgeving. Met behulp van de prachtig geïllustreerde speelborden en de bijbehorende dierenkaarten leren kinderen spelenderwijs over de diversiteit van de dierenwereld. Ze moeten vragen beantwoorden, opdrachten uitvoeren en hun kennis gebruiken om de juiste dieren te vinden en te verzamelen. Het HABA Bordspel Dieren van de Wereld: Kennisreis door de Wildernis is niet alleen leuk, maar ook leerzaam. Het stimuleert de ontwikkeling van cognitieve vaardigheden, zoals geheugen, concentratie en probleemoplossend vermogen. Een geweldig spel voor nieuwsgierige avonturiers vanaf 6 jaar!
De spelers moeten erachter komen welke dieren achter de raadselkaarten zijn verstopt. Daarbij ontdekken ze telkens meer dierlijke eigenschappen en vaardigheden. Des te minder aanwijzingen ze nodig hebben om de oplossing te vinden, des te verder ze mogen doorlopen. Wie als eerste de grote dierenwereld rondgaat, is de winnaar.
Het HABA Bordspel Dieren van de Wereld: Kennisreis door de Wildernis is niet alleen leuk, maar ook leerzaam. Het stimuleert de ontwikkeling van cognitieve vaardigheden, zoals geheugen, concentratie en probleemoplossend vermogen. Een geweldig spel voor nieuwsgierige avonturiers vanaf 6 jaar!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Dreamland Spelhuis Spelspul
- Bij Spelspul kun je Spel - Dieren van de wereld - 6+ kopen voor de prijs van € 24,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Spel - Dieren van de wereld - 6+ te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Spel - Dieren van de wereld - 6+ bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,99 voor Spel - Dieren van de wereld - 6+ is gemeten op 30-08-2025. De hoogste prijs was € 24,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 11,96. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Merk | Haba |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.20 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 0 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
Productinformatie
| Merk | Haba |
| EAN | 4010168260990 |
| Materiaal | Hout |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4010168260990 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Spel - Dieren van de wereld - 6+ aankoopt