Spel 21 , 1000 tickets , Spel 21 Tombolaloten
- EAN: 7439655630677
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Een spel Gold 21 bestaat uit 1000 tickets. Op de tickets bevinden zich 3 luikjes met daaronder speelkaart symbolen. De speler opent de luikjes in de volgorde 1-2-3 en telt de punten bij elkaar op. Vanaf 17 punten heeft men een prijs gewonnen. Maar als het puntentotaal hoger is dan 21, heeft men verloren. Prijzen kunnen dus al vallen in het tweede venster.
De speler heeft dan de keuze om te stoppen of door te spelen want, zodra het derde luikje is geopend telt het totaal aantal punten van de drie vensters! J, Q en K tellen voor 10 punten, A voor 1 of 11 punten.
Prijsverdeling: 21 pt - 1e prijs - 2x per spel; 20 pt - 2e prijs - 2x per spel; 19 pt - 3e prijs - 10x per spel; 18 pt - 4e prijs - 14x per spel; 17 pt - 5e prijs - 70x per spel.
Spel 21 Tombolaloten wordt 1 keer apart verpakt. Alle andere winnaars zitten tussen de loten.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Spel 21 , 1000 tickets , Spel 21 Tombolaloten kopen voor de prijs van € 36,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Spel 21 , 1000 tickets , Spel 21 Tombolaloten te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Spel 21 , 1000 tickets , Spel 21 Tombolaloten bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 32,00 voor Spel 21 , 1000 tickets , Spel 21 Tombolaloten is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 36,95 op 21-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 4,95. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.60 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Geluksspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Tombola Spel 21 Gold , 1000 loten per doos , prijzen apart verpakt |
Productinformatie
| Merk | Spellen |
| EAN | 7439655630677 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2005 |
| Maximaal aantal spelers | 1000 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Uitbreiding |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (10) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 30 cm |
| Verpakking hoogte | 6 cm |
| Verpakking lengte | 18 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 7439655630677 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Spel 21 , 1000 tickets , Spel 21 Tombolaloten aankoopt