Speeltent XL met LED verlichting - Tent - Roze
- EAN: 5900779940123
- Categorie(n): Speeltoestellen Speeltenten
Prijs doorgegeven op : 12-05-2026 05:54:13 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Een speeltent in de kinderkamer zorgt voor een geweldig leuk huis en privéruimte voor uw kinderen. De prachtige roze tent is een onvervangbare toevoeging aan de kinderkamer. Met 3 fijnmazige ramen voor goede luchtventilatie en een handige entree. De tent wordt geleverd met "cotton balls" lampen die zorgen voor een magische sfeer in de avond. De 20 lampen werken op batterijen, waardoor ze zowel binnen als buiten de tent kunnen worden gebruikt.
De XL speeltent is gemakkelijk op te vouwen en uit te vouwen. Verpakt in een speciale hoes met handvat, waardoor hij compact is en eenvoudig te dragen. Het stabiele frame en hoogwaardige synthetische materiaal maken de tent veilig voor uw kind. Perfect voor binnen en buiten, waardoor uw kinderen zowel op zonnige dagen buiten als op regenachtige dagen binnen kunnen spelen. De tent is voorzien van een bodem en heeft geen scherpe randen.
Met afmetingen van 126 cm hoog, 130 cm breed en 90 cm diep is de speeltent ruim genoeg voor uren speelplezier. De tent is roze van kleur en weegt 0,911 kg. Verpakt weegt de tent 1,047 kg. Deze speeltent is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. De tent is inclusief raam, maar exclusief onderliggende (speel)mat en kussen. Een geweldige speelhuistent voor uw kinderen!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Speeltent XL met LED verlichting - Tent - Roze kopen voor de prijs van € 24,97. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Speeltent XL met LED verlichting - Tent - Roze te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 12 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Speeltent XL met LED verlichting - Tent - Roze bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,50 voor Speeltent XL met LED verlichting - Tent - Roze is gemeten op 13-01-2026. De hoogste prijs was € 39,99 op 29-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 15,49. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| Leeftijd vanaf | 3 jaar |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.08 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | roze |
| Materiaal | Polyester |
| Voedingstype | Batterij |
| Inclusief bodem | Ja |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | Nvt |
| Taal handleiding | Engels |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Maxy.pl Importeur, Hurtownia Wielobranzowa Alei Rzeczypospolitej 116 59-220 Legnica, Polen |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | b2b@maxy.eu |
| Gesloten aan alle kanten | Nee |
| Houten stokken | Nee |
| Inclusief kussen | Nee |
| Inclusief raam | Ja |
| Inclusief speeltunnel | Nee |
| Instelbare verlichting | Ja |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Maxy Pl |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 126 cm |
| Product hoogte | 130 cm |
| Product lengte | 90 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | +48 664 995 011 |
| Type speeltent | Speelhuistent |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 281 mm |
| Verpakking hoogte | 113 mm |
| Verpakking lengte | 554 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5900779940123 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Speeltent XL met LED verlichting - Tent - Roze aankoopt