Met het Speelkwartiertje - Vrolijke Vriendjes spel kunnen kinderen genieten van 15 minuten speeltijd boordevol plezier. Dit behendigheidspel in het Nederlands is geschikt voor kinderen van 4 tot 7 jaar oud en kan gespeeld worden met 2 tot 4 spelers. Het spelbord zorgt voor urenlang vermaak zonder dat er batterijen nodig zijn, waardoor kinderen zich kunnen concentreren op het spel en hun vaardigheden kunnen ontwikkelen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Speelkwartiertje - Vrolijke Vriendjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,99 voor Speelkwartiertje - Vrolijke Vriendjes is gemeten op 26-11-2025. De hoogste prijs was € 29,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 5,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Merk | Jumbo |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuut |
| Spelsoort | Behendigheidspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Spelbord |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Jumbo |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 12239 |
| EAN | 8710126122396 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 7 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 183 mm |
| Verpakking hoogte | 43 mm |
| Verpakking lengte | 187 mm |
EAN
| EAN | 8710126122396 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Speelkwartiertje - Vrolijke Vriendjes aankoopt