Speelkwartier Hebbes
- EAN: 8710126122389
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Hebbes is een spannend zoekspelletje voor kleine en groter(re) speurneuzen. Er zijn vijf schijven met op elke schijf 16 plaatjes. Hoe je de schijven ook legt, er is altijd maar één plaatje dat op alle schijven staat. Zie jij het als eerste? Geschikt voor kinderen vanaf 5 jaar.
Met een speeltijd van 15 minuten is dit denkspel in het Nederlands een leuke uitdaging voor de kinderen. Het spelbord is inbegrepen in de verpakking met een gewicht van 0.31 kg. Hebbes is van het merk Jumbo en heeft als MPN 12238. Het materiaal van het spel is kunststof.
De aanbevolen minimum leeftijd is 5 jaar en de aanbevolen maximum leeftijd is 7 jaar. Er zijn geen accu's of batterijen nodig voor dit spel. Daarnaast is het spel CE gemarkeerd en heeft het een leerthema van Biologie. Het kan gespeeld worden door 2 tot 4 spelers.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Speelkwartier Hebbes kopen voor de prijs van € 36,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Speelkwartier Hebbes te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Speelkwartier Hebbes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 34,99 voor Speelkwartier Hebbes is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 36,99 op 23-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 2,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Jumbo |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.31 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuut |
| Spelsoort | Denkspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Spelbord |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Jumbo |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 12238 |
| EAN | 8710126122389 |
| Materiaal | Kunststof |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2017 |
| Introductiemaand | Augustus |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 7 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2017 |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Leerthema | Biologie |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 186 mm |
| Verpakking hoogte | 42 mm |
| Verpakking lengte | 190 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8710126122389 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Speelkwartier Hebbes aankoopt