Speelkleed Stad & Vekeer - Speelmat 100x150 cm - Vloerkleed Kinderkamer - Antislip Speeltapijt - Verkeerskleed
- EAN: 8785255568513
- Categorie(n): Baby & peuter Speelkleden
Het perfecte speelkleed voor baby's en kinderen om de speelkamer van jouw zoon of dochter nog leuker te maken. Het verkeerskleed is geschikt voor zowel jongens als voor meisjes en zal hem of haar eindeloos speelplezier bieden. Doordat het kind- en diervriendelijk is kan je met een gerust hart je (klein-)kinderen of huisdieren op het vloerkleed laten spelen. Deze Lakeshore speelmat voor in de kinderkamer is helemaal rondom met de hand afgewerkt en voorzien van een extra sterk lint om het tapijt een high-end uiterlijk te geven. Deze afwerking zorgt er onder andere ook voor dat er geen rafels komen aan de zijkant. Zo blijft het tapijt er dus altijd top uitzien.
Alle voordelen op een rij - Premium kwaliteit - Zacht - Antislip laag - Gemakkelijk schoon te maken. Het vloerkleed bestaat volledig uit polyamide vezels en is voorzien van een latex onderkant om uitglijden te voorkomen. Polyamide is het meest vormvaste textielvezel wat zorgt dat het tapijt zijn elegante uiterlijk zal behouden en niet zal verslappen. Het tapijt is voorzien van een digitaal geprint design. Verder zijn er in dit tapijt geen schadelijke stoffen verwerkt. Je kan hem dus zonder enige problemen in de woonkamer leggen.
Het vloerkleed Lakeshore is ideaal als je kindje begint met rollen en spelen op de vloer en houdt van racen met autootjes! Het vloerkleed heeft namelijk een print van wegen met huizen. De onderzijde van het kleed heeft een antislip laag van latex dus glijdt het kleed niet weg op een gladde vloer. Dat is wel zo veilig!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Speelkleed Stad & Vekeer - Speelmat 100x150 cm - Vloerkleed Kinderkamer - Antislip Speeltapijt - Verkeerskleed bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,99 voor Speelkleed Stad & Vekeer - Speelmat 100x150 cm - Vloerkleed Kinderkamer - Antislip Speeltapijt - Verkeerskleed is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 16,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Meerkleurig |
|---|---|
| Leeftijd vanaf | 1 jaar |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kleur | Multi Groen |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Materiaal | Polyamide |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 100 cm |
| Product lengte | 150 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type Speelkleed | Speelkleed |
| Veiligheidswaarschuwingen | Dit speelgoed biedt geen bescherming. |
| Verpakking breedte | 250 mm |
| Verpakking hoogte | 250 mm |
| Verpakking lengte | 250 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2 kg |
| Verpakkingsinhoud | 1x Speelkleed |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8785255568513 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Speelkleed Stad & Vekeer - Speelmat 100x150 cm - Vloerkleed Kinderkamer - Antislip Speeltapijt - Verkeerskleed aankoopt