Speelkaart set - 2-pak - waterdicht - 100% plastic - Playing-cards - Pokerkaarten
- EAN: 8785268350594
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Speel nu een potje kaarten in stijl, met deze luxe waterdichte speelkaarten. Het is geen probleem meer om bij de hottub of op het strand een spelletje te spelen. Ook zijn de kaarten bestendig tegen het morsen van frisdrank, alcohol en vettige vingers. Het is dus ideaal voor het hele gezin en vrienden. De kaarten zijn speciaal ontworpen in een stijlvol design en ook geschikt om mee te pokeren of blackjacken.
Deze set speelkaarten is water afstotend, duurzaam, flexibel en geschikt voor meerdere kaartspellen. De set bevat 2 sets speelkaarten. Met een verpakkingsgewicht van 0 kg en een speeltijd van 100 minuten, is dit een perfecte toevoeging aan je spelcollectie. De kaarten zijn van hoogwaardige kwaliteit en gemaakt van 100% plastic, wat zorgt voor langdurig speelplezier.
De speelkaarten hebben een standaard formaat en zijn voorzien van een stijlvolle uitstraling. Het materiaal is waterdicht en bestand tegen diverse vloeistoffen, waardoor je overal en altijd kunt genieten van een kaartspel. Of je nu thuis bent, op vakantie of onderweg, met deze waterdichte speelkaarten heb je altijd vermaak bij de hand.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Speelkaart set - 2-pak - waterdicht - 100% plastic - Playing-cards - Pokerkaarten kopen voor de prijs van € 12,49. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Speelkaart set - 2-pak - waterdicht - 100% plastic - Playing-cards - Pokerkaarten te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Speelkaart set - 2-pak - waterdicht - 100% plastic - Playing-cards - Pokerkaarten bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,95 voor Speelkaart set - 2-pak - waterdicht - 100% plastic - Playing-cards - Pokerkaarten is gemeten op 16-04-2025. De hoogste prijs was € 14,99 op 23-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 5,04. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 100 minuut |
| Spelsoort | Speelkaarten |
| Taal spel | Nederlands Duits Engels Frans |
| Verpakkingsinhoud | 2 sets speelkaarten |
Productinformatie
| Merk | Merkloos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | set 2 stuks |
| EAN | 8785268350594 |
| Editie | speelkaart |
| Materiaal | Kunststof |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Volwassenen |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Maximaal aantal spelers | 8 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Model | standaard |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (6) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 2 cm |
| Verpakking hoogte | 9.5 cm |
| Verpakking lengte | 12.5 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8785268350594 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Speelkaart set - 2-pak - waterdicht - 100% plastic - Playing-cards - Pokerkaarten aankoopt