Speelgoedkist Kaartspel
- EAN: 8717249197720
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Speel het kaartspel uit de "Dubbel en Dwars"-serie en gebruik je logisch denkvermogen om de meeste kaarten te verzamelen. Alle kaarten in dit spel zijn tweezijdig bedrukt, dus je hebt beide zijden nodig tijdens het spel. Op tafel liggen kaarten met verschillend speelgoed, en de bovenste kaart van de aflegstapel wordt omgedraaid. Probeer zo snel mogelijk kaarten te pakken die voldoen aan de opdracht die op de omgedraaide kaart staat. Deze opdrachten kunnen te maken hebben met bepaalde soorten speelgoed of met de kleur ervan. Degene die aan het einde van het spel de meeste kaarten heeft, wint het spel. Een uitdagend denkspel waarbij je goed moet combineren!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Speelgoedkist Kaartspel kopen voor de prijs van € 12,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Speelgoedkist Kaartspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Speelgoedkist Kaartspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,99 voor Speelgoedkist Kaartspel is gemeten op 31-07-2025. De hoogste prijs was € 13,69 op 11-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 3,70. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuut |
| Spelsoort | Denkspel |
| Taal spel | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 999-SPE01 |
| EAN | 8717249197720 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 11 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Maximaal aantal spelers | 5 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 98 mm |
| Verpakking hoogte | 22 mm |
| Verpakking lengte | 126 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8717249197720 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Speelgoedkist Kaartspel aankoopt