Speelgoed | Wooden Toys - !!! Jeu - Mes Premiers Jeux - Ma Premi?re P?che (Frans
- EAN: 4010168055701
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Dit Franstalige spel, Ma Première Pêche, is ideaal voor kinderen die graag met houten speelgoed spelen. Met een speeltijd van 15 minuten is het perfect voor korte speelsessies. Het behendigheidsspel is volledig in het Frans, wat het een geweldige manier maakt om de taal te leren. Het spel, van het merk Haba, is gemaakt van hout en karton en is geschikt voor kinderen van 2 tot 6 jaar. Met een CE-markering en aanbevolen voor kinderen, is dit spel zowel leuk als educatief.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Speelgoed | Wooden Toys - !!! Jeu - Mes Premiers Jeux - Ma Premi?re P?che (Frans kopen voor de prijs van € 31,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Speelgoed | Wooden Toys - !!! Jeu - Mes Premiers Jeux - Ma Premi?re P?che (Frans te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Speelgoed | Wooden Toys - !!! Jeu - Mes Premiers Jeux - Ma Premi?re P?che (Frans bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 31,00 voor Speelgoed | Wooden Toys - !!! Jeu - Mes Premiers Jeux - Ma Premi?re P?che (Frans is gemeten op 15-01-2026. De hoogste prijs was € 39,46 op 11-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 8,46. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Haba |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.58 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuut |
| Spelsoort | Behendigheidspel |
| Taal spel | Frans |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Haba |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 5570 |
| EAN | 4010168055701 |
| Materiaal | Hout Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Maximaal aantal spelers | 5 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 220 mm |
| Verpakking hoogte | 220 mm |
| Verpakking lengte | 70 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 4010168055701 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Speelgoed | Wooden Toys - !!! Jeu - Mes Premiers Jeux - Ma Premi?re P?che (Frans aankoopt