Solacis Speelgoed voor onderweg - Speelgoed voor in de auto - Reisspeelgoed - Speelgoed voor op reis - Autospeelgoed onderweg - Must have voor op reis!
- EAN: 8721206249681
- Categorie(n): Activity Centers
Op zoek naar het ideale speelgoed voor onderweg? Dan is de Solacis Speelgoedset voor onderweg precies wat je nodig hebt! Deze set van magnetische houten blokken is perfect voor zowel thuis als op reis. Of je nu in de auto zit, in het vliegtuig, of gezellig in een restaurant bent, deze magnetische bouwblokken zorgen voor urenlang speelplezier. De set stimuleert de fijne motoriek en creatief denken van kinderen vanaf 12 maanden. De magnetische blokken klikken eenvoudig aan elkaar en zijn gemaakt van veilig en duurzaam hout zonder giftige stoffen.
Naast het bieden van eindeloos speelplezier, hebben de magnetische blokken ook educatieve voordelen. Ze ondersteunen de ontwikkeling van kinderen door het verbeteren van de fijne motoriek, patroonherkenning en probleemoplossend denken. Kinderen leren balanceren, combineren en creatief denken op een speelse manier. Bovendien is het speelgoed veilig en duurzaam, met niet-giftige lak op waterbasis voor een zorgeloze speelervaring.
De compacte set is perfect voor onderweg, dankzij het handige filttasje waarin je het speelgoed eenvoudig kunt meenemen. Of je nu reist, een lange autorit maakt of thuis speelt, de magnetische blokken zijn altijd binnen handbereik. Dit speelgoed van erfgoedkwaliteit is ontworpen in de VS en geproduceerd in Honduras. Met bekroningen zoals de ToyAward 2017 ben je verzekerd van topkwaliteit voor urenlang speelplezier en ontwikkeling van je kind.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Solacis Speelgoed voor onderweg - Speelgoed voor in de auto - Reisspeelgoed - Speelgoed voor op reis - Autospeelgoed onderweg - Must have voor op reis! bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 96,95 voor Solacis Speelgoed voor onderweg - Speelgoed voor in de auto - Reisspeelgoed - Speelgoed voor op reis - Autospeelgoed onderweg - Must have voor op reis! is gemeten op 22-11-2024. De hoogste prijs was € 96,95 op 22-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | Solacis |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.11 kg |
Productinformatie
| Kleur | Gekleurd |
| Materiaal | Hout |
| Maakt geluid | Nee |
Productinformatie
| Merk | Solacis |
| EAN | 8721206249681 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 7 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 maand |
| CE markering | Zichtbaar |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 9.02 cm |
| Product hoogte | 4.57 cm |
| Product lengte | 11.68 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Magnetisch speelgoed |
| Taal handleiding | Engels |
| Type activity-center | Speelset |
| Verpakking breedte | 9.02 cm |
| Verpakking hoogte | 4.57 cm |
| Verpakking lengte | 11.68 cm |
| Verpakkingsinhoud | Inhoud van de set: 6 magnetische houten blokken Handig filttasje om mee te nemen |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 8721206249681 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Solacis Speelgoed voor onderweg - Speelgoed voor in de auto - Reisspeelgoed - Speelgoed voor op reis - Autospeelgoed onderweg - Must have voor op reis! aankoopt