Small Foot - Houten Kikker Kegelen Werpspel, 10dlg.
- EAN: 4020972081667
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 11:28:51 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met het Small Foot Houten Kikker Kegelen Werpspel, 10dlg. kunnen kinderen samen genieten van een coöperatief spel. Het spel is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar en heeft een aanbevolen maximale leeftijd van 6 jaar. Het spel bevat 10 delen, waaronder houten kegels in de vorm van kikkers. De verpakking heeft een gewicht van 0.38 kg en de afmetingen zijn 141 mm breed, 82 mm hoog en 144 mm lang.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Small Foot - Houten Kikker Kegelen Werpspel, 10dlg. kopen voor de prijs van € 15,53. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Small Foot - Houten Kikker Kegelen Werpspel, 10dlg. te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is Small Foot - Houten Kikker Kegelen Werpspel, 10dlg. in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Small Foot - Houten Kikker Kegelen Werpspel, 10dlg. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,99 voor Small Foot - Houten Kikker Kegelen Werpspel, 10dlg. is gemeten op 17-12-2025. De hoogste prijs was € 18,99 op 26-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 6,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Small foot |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.38 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Coöperatief spel |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | small foot |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8166 |
| EAN | 4020972081667 |
| Materiaal | Hout |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Maximaal aantal spelers | 0 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Dit speelgoed biedt geen bescherming. |
| Verpakking breedte | 141 mm |
| Verpakking hoogte | 82 mm |
| Verpakking lengte | 144 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4020972081667 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Small Foot - Houten Kikker Kegelen Werpspel, 10dlg. aankoopt