Small Foot - Hamertje Tik Huis en Familie
- EAN: 4020972123596
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met het Small Foot Hamertje Tik Huis en Familie spel kunnen kinderen eindeloos plezier beleven met dit coöperatieve spel. Het spel is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar en heeft een aanbevolen maximum leeftijd van 6 jaar. Het materiaal van het spel is hout, wat zorgt voor een duurzame speelervaring.
Het Small Foot Hamertje Tik spel stimuleert de creativiteit en hand-oog coördinatie van kinderen. Daarnaast is er geen app nodig voor de volledige functionaliteit van het spel, waardoor kinderen direct aan de slag kunnen. Het spel heeft een CE-markering, wat staat voor de conformiteit van het product met de Europese regelgeving.
De verpakking van het Small Foot Hamertje Tik spel heeft afmetingen van 231 mm breed, 39 mm hoog en 318 mm lang. Het totale verpakkingsgewicht is 0.44 kg. Met dit spel kunnen kinderen zich urenlang vermaken en samen spelen met vrienden en familie. Een ideaal spel voor jonge kinderen om hun motorische vaardigheden te ontwikkelen en plezier te hebben!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Small Foot - Hamertje Tik Huis en Familie kopen voor de prijs van € 25,22. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Small Foot - Hamertje Tik Huis en Familie te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
- Op dit moment is Small Foot - Hamertje Tik Huis en Familie in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Small Foot - Hamertje Tik Huis en Familie bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 20,19 voor Small Foot - Hamertje Tik Huis en Familie is gemeten op 02-05-2025. De hoogste prijs was € 27,99 op 16-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 7,80. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | Small foot |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.44 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Coöperatief spel |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | small foot |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 12359 |
| EAN | 4020972123596 |
| Materiaal | Hout |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Maximaal aantal spelers | 0 |
| Minimale aantal spelers | 0 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Verpakking breedte | 231 mm |
| Verpakking hoogte | 39 mm |
| Verpakking lengte | 318 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4020972123596 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Small Foot - Hamertje Tik Huis en Familie aankoopt