Sleeping Gods
- EAN: 0051497120917
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 06:31:17 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
In Sleeping Gods, you and up to 3 friends become Captain Sofi Odessa and her crew, lost in a strange world in 1929 on your steamship, the Manticore. You must work together to survive, exploring exotic islands, meeting new characters, and seeking out the totems of the gods so that you can return home. Your goal is to find at least fourteen totems hidden throughout the world. Like reading a book, you'll complete this journey one or two hours at a time, discovering new lands, stories, and challenges along the way. Welcome to a vast world. Your journey starts now.
Sleeping Gods is a campaign game. Each session can last as long as you want. When you are ready to take a break, you mark your progress on a journey log sheet, making it easy to return to the same place in the game the next time you play. You can play solo or with friends throughout your campaign. It's easy to swap players in and out at will.
Sleeping Gods is an atlas game. Each page of the atlas represents only a small portion of the world you can explore. When you reach the edge of a page and you want to continue in the same direction, you simply turn to a new page and sail onward.
Sleeping Gods is a storybook game. Each new location holds wild adventure, hidden treasures, and vivid characters. Your choices affect the characters and the plot of the game, and may help or hinder your chances of getting home!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je Sleeping Gods kopen voor de prijs van € 99,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Sleeping Gods te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Sleeping Gods bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 79,99 voor Sleeping Gods is gemeten op 31-08-2025. De hoogste prijs was € 99,99 op 10-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 20,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 3.70 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 90 minuut |
| Spelsoort | Storytelling spel Strategisch spel |
| Taal spel | Engels |
Productinformatie
| Merk | Red Raven Games |
| EAN | 0051497120917 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 13 jaar |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Verpakking breedte | 296 mm |
| Verpakking hoogte | 109 mm |
| Verpakking lengte | 308 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 0051497120917 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Sleeping Gods aankoopt