Slechte Smaak - Gezelschapsspel
- EAN: 5010993447787
- Categorie(n): Bordspellen Actiespellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
In het hilarische spel Slechte Smaak kiezen de spelers 6 ingrediënten (niet inbegrepen). Met elk ingrediënt vul je een bekertje. Om de beurt draaien de spelers aan het draaiwiel. De draai vertelt welke ingrediënten gemengd moeten worden, of je een andere speler mag kiezen om te drinken, of je fiches mag stelen of in moet leveren. Krijg jij een drankje dat verschrikkelijk smerig is? Of smaakt het juist wel lekker?
De speler beslist of hij/zij het drankje opdrinkt. Elke keer dat de speler een drankje drinkt, verdient hij/zij een fiche. Als de speler het drankje niet wilt drinken, moet hij/zij een fiche inleveren. De eerste speler die vier fiches heeft wint!
Inhoud:
- Draaiwiel met wijzer
- 6 bekertjes
- Bekermat
- 20 fiches
- Spelregels
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Slechte Smaak - Gezelschapsspel kopen voor de prijs van € 9,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Slechte Smaak - Gezelschapsspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Slechte Smaak - Gezelschapsspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,99 voor Slechte Smaak - Gezelschapsspel is gemeten op 23-12-2024. De hoogste prijs was € 9,00 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,01. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Hasbro Gaming |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.76 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Drankspel Partyspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Draaiwiel met wijzer, 6 bekertjes, bekermat, 20 fiches en spelregels. |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Hasbro Gaming |
| MPN (Manufacturer Part Number) | C2131104 |
| EAN | 5010993447787 |
| Materiaal | Kunststof |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2017 |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 282 mm |
| Verpakking hoogte | 72 mm |
| Verpakking lengte | 285 mm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010993447787 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Slechte Smaak - Gezelschapsspel aankoopt